Yeter artık ekimde bari gel bebeğim diyenler

merhaba benimde 5.ayım bitti bebeğim olmasını çok ama çok istiyorum inş bu ay müjdeli haber alırım.allahım büyük inş hepimizin yüzünü güldürür.

3 yıllık evliyim sanırım bu 38.denemem oluyor çünkü 1 kez bile korunmadık artık umudum tükendi eski heyecanla beklemiyorum 4 doktorla tedavi sürdürmeme rağmen bi sebep bulunamadı aşılama istemiyor doktorlarım o daha çok yumurtlama olmayan insanlarda kullanılıyormuş bende işe yaramazmış bunu 1 doktor dese inanmam da 1 prof 1 asistan bir uzman jinekolog ve birde endokrin uzmanı aşılama senin için gereksiz vakit kaybı dedikleri için bende boyun eğmek zorunda kaldım tüp bebek istiyorum ama sosyal güvencem yok tüp bebek çok pahalı ne bileyim 3 bin lira diyolar ama bana o fiyatla kalmaz gibi geliyor.

çok üzüldüm canım dediğin gibi tüp bebek pahalı özelliklede sağlık güvencen yoksa inş.allah sanada verir bebiş

Kızlar bende 6 ekimi bekliyorum ve şuan karnımin altı şişti sağ tarafım ve ağrıyor dr da bana bu ay sağ yumurtamin çatladığını söylemiştir inşallah tutmuştur ve bu ay bebeğime kavuşurum

slm bende agustosta 8 haftalık melegimi kaybettim tek dilegim sağlıklı bir bebegim olsun istiyorum kendime istediğim kadar anne olmak için gün sayan arkadaşlarım için de istiyorum umarım Allah dualarımızı kabul eder

kızlar inş.sağlıklı olacaksa hayırlı olacaksa olsun bu ay...bi de bizim bir komşumuz vardı kadın 43 yaşında doğudu tedavisiz oluverdi 3yıllık evliliğin sonunda...allah verecekse veriyor..ben de bekliyorum 3 günüm geçti ilk defa ama test yapmaktan korkuyorum beklicem cumaya kadar..

Kızlar malesef ki ben regl oldum artık darısı kasım ayına kaldı

İnş kasım sana uğurlu gelir üzülme herşeyin hayırlısı canım a.s.

Benimde 2 gün gecikmem var test yaptım bugün idrar çıkmadı tabi ki negatif beklemeye devam mecbur..

İnş kasım sana uğurlu gelir üzülme herşeyin hayırlısı canım a.s.

Benimde 2 gün gecikmem var test yaptım bugün idrar çıkmadı tabi ki negatif beklemeye devam mecbur..

Sağol canım güzel dileklerin için inşallah bu ay senin yüzün güler

ekimde de olmadı canım sıkkın gerçekten bunaldım..inancım azalıyor kasımdan da aralıktan da ocaktan da umudum yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…