Kontakt Lens yeşil ya da gri doğal lens önerileri

canım bu arada alakasız olacak ama hani dün giallo sormuştun ya sen..aklıma söylemediğim birşey geldi sonradan...solekoların rainbowlardan daha az opak olduğunu öyle anladım sonradan..yabancı foruma soleko kısmına giallo resmimi koymuştum ve şaşırıp çok opak diyenler çıkmıştı..rainbowun başka renklerinde de bu tepkileri verdilerdi..demekki gerçekten rainbowlar solekolardan daha opak...
hmm anladım canım..tanitalara yanaşmıyım ben o zaman..az para da değil...

canım ben artık belli olan renklerden de geçtim...uzaktan belli olmasa da yakından doğal duran hoşluk veren bir lens istiyorum artık...hani varya lens renksiz şeffaf lens olsa..sadece çevresinde siyah çember olsa hare olarak inan onu da takacağım...hatta elegance kahve de var aklımın bir ucunda...artık ben lens alırsam gözümün bombesini parlaklığını derinliğini ve haresini arttırmak için alırım alırsam....aslında kengi gözümün tonunun tenime göre tam ayarda olduğunu anladım...renkli lens o balansı bozuyor..ya bulandırıyor ya cırtlatıyor :44:

Son düzenleme:
canım ben rainbow gialloyu öneririm doğallık olarak çok beğeniyorum,gri lens olarak ise ben freshlook ve amazonunkileri kullandım ikisi de doğal durmuyodu ama freshlooka göre amazonu tavsiye ederim

evet cnm orta kahve bnm gözlerim, bende bir resim gördüm ondan yola cıkıp aldım:) doğal olmaya doğal dediğim gibi ama dibine girmeden asla belli olmuo gözündeki lens.. verdenin sendeki durusunu gördüm, ondan biraz daha koyu duruo. ve yeşili doğal bi yeşil değil öyle bi göz rengi yok yani.. ve kendi göz rengim daha açık daha parlak duruo, kalın olması da cabası.. tavsiye etmiorum yaanii..

Tanitanın yellow u değil de green imi var sende rollancım,green belli oluyor mu renkli duruyor mu yani uzaktan
evet canım green benimki, keşke yellow alsaymışım diyorum çünkü hakkaten belli olmuyo, lensim diye bağırmıyo ama doğal bi renk de değil.. tavsiye etmiorum almayın yazık etmeyin paranıza:) göz rengi ela olanlarda falan belki daha iyi durur tabi orası için bişey diyemicem

ha bu arada:) rainbow hazel mi kullandın sen o nasıldı? bi de freshlook bal rengi saf elası falan var onlar nasıl biliyomusun cnm? senin lensler konusundaki bilgin engin baya sanki :))
ocre cok güzel bence cok begeniorum mel de aynı sekilde amma bnm göz çapım 8.6 büyük olur die hiç yanaşmadım

kızlar bende o tip renklerde bir lens bakıyorum ama benim cogu lensler cok acıtıyor gozumu, ne yapmalıyım rahat olarak bildiğiniz batma yapmayan varmı

hmm anladım canım...yani tanitaların da verdelerden bir farkı yok diyorsun...
benim verdelerin dokusu güzel aslında..lens değil de göz gibi duruyor ancak rengi doğal olmadığı için bazı kişiler benim lens taktığımı değil de göz rengi değiştirme ameliyatı yaptırdığımı renkli implant taktırdığımı veya teatral özel lenslerden taktığımı zannettiler...yani kısacası lensten öte başka bir işlem gördüğümü veya özel bir lens taktığımı düşündüler...belki görmüşsündür implantların da dokusu doğal oluyor ama rengi doğal olmuyor...verdeyi görenler de kalıcı göz rengi değiştirdiğim hissine düşüyor görenler...gözümden parmağımla lensi kaydırıp öyle ikna ediyorum ancak...gözün lens olmadığını ama renkten dolayı gözde başka bir durum olduğunu düşünüyorlar...böyle düşünülüyor olması da lens olduğunu düşünmelerinden bile daha beter bence...dokusunun doğallığı neyime yarar ki...sen tanitadan memnun kalmadıysan ben de verdeyi pek tavsiye etmem canım..resimde rengi güzel görüp de aldanma sakın...

canım rainbowun kullandığım farklı renklerini bir konuya toplamıştım..kendi gözümün de resmi var..umarım yardımcı olur...link veriyorum..

http://www.kadinlarkulubu.com/konta...enlere-kullandigim-5-farkli-renk-resimli.html

Son düzenleme:

bana soruyosun heralde canım evet kullandım canım...soloticadaki ocrenin muadili bir renk..grimsi kahvemsi bal rengi...önceki mesajımda verdiğim konu linkinde onun da bir resmi var..ayrıca konusunu da açmıştım canım burada elite line hazel ın daha çok resmi var

http://www.kadinlarkulubu.com/konta...rainbow-elite-line-hazel-yeni-resimlerim.html

canım pure hazel de güzel renkti..çok uzun kullanamadım 4 kere taktım sonra yırtıldı ama yırtıldığına çok üzülmüştüm..o da ocre ve rainbow hazel türü tona sahip bir lens..ama bence rainbow hazel veya solotica ocre varken freshlook pure hazel onun yanında oyuncak göz gibi duruyor..freshlook bal rengi kullanmadım ama gördüğüm resimler ve yorumlar itibariyle cırt turuncu turan bir lensmiş..birisi haloween cadılar bayramına uygun bir lens demişti o lens için..bildiğin ateş turuncusu

Son düzenleme:
gunescim freshlookla rainbowu karsılastırırsan hangisi daha az batma yapıyor hangisi daha rahat? yada bunlardan ayrı en rahat dediğin lens hangisi gozunde dururken hissetmediğin

gunescim freshlookla rainbowu karsılastırırsan hangisi daha az batma yapıyor hangisi daha rahat? yada bunlardan ayrı en rahat dediğin lens hangisi gozunde dururken hissetmediğin

tuğçecim bana sorarsan freshlooklar hiç gözümde hissetmediğim çok rahat lenslerdi..rainbowda ise biraz kalınlık ve batma hissi yaratıyordu..ancak şu da var...herkesin göz yapısı farklı olduğu için freshlooktan inanılmaz derecede rahatsız olan ama rainbowda rahat edenler de var...kimi gözler kalın lenslerle kimi gözler ince lenslerle rahat ediyor...
aslında bu kişiye bağlı canım..o yüzden kesin birşey diyemiyorum deneme yanılma yoluyla yada doktora danışarak bulmalısın...ama maddi açıdan seni çok fazla sarsmaması için daha ucuz olduğu için freshlooktan başlarsın..eğer freshlook rahatsız ederse rainbow düşünürsün bu daha mantıklı..

bir de solusyon seçiminin de bunda etkisi var..mesela b&l renu solusyonla veya sauflon all in one light solusyonla ister dünyanın en rahat lensini de kullansan bu solusyon yüzünden batma ve kaşınma hisleri oluyor...gözümün en rahat ettiği solusyon markası freshcare aqua idi..onu da ekleyim..lensinden rahatsız olan kişiler o lenslerden vazgeçmek yerine kullandıkları solusyon markasını değiştirerek bir de onla denemeliler..sorun lenslerde değil solusyon seçiminde de olabiliyor...

Son düzenleme:

o zaman almıyım ben :)) anladım bize kahverengi belirginleştirici lenslerden lazım ama öyle bişi yok sanırım:) linkler için de teşekkürler baktım.. hazel güzel fakat işte o geçiş yok mu cok keskin hoşuma gitmio, denemiştim gialloyu onu da begeememiştim..

evet canım pupil konusu adamı mahvediyor..hatta öldürüyor..en güzeli kahve valla

freshlook gri de kullandım onunda ayrı bir havası var tabii ama yinede yeşil kadar doğal durmadı bende.

bu arada arkadaşlar aqua maviyi hiç önermem bende iğrenç durdu.ela gözlüler kullanmasın derim.alırken hoş oldu sanmıştım ama bariz lens olduğu belli çok yapay durdu renk olarak da.

bu arada arkadaşlar aqua maviyi hiç önermem bende iğrenç durdu.ela gözlüler kullanmasın derim.alırken hoş oldu sanmıştım ama bariz lens olduğu belli çok yapay durdu renk olarak da.

arkadaşlar bende freshlook gri aldım ama çok doğal durmuyor gözüm koyu kahve pupil boşlugu çok buyuk oldugundan hemen anlaşılıyor gözbebeklerin çok buyuk kötu duruyor eleştırısı alıyorum bu boşluğu daha dar olan markalar var mı ?Bana hangi markaları onerırsınız

freshlook gri de kullandım onunda ayrı bir havası var tabii ama yinede yeşil kadar doğal durmadı bende.

bende qaldım canım yenı ama pupil boşlugu çok buyukdıkkat cektı doğal durmadı arada bugulu göruyorum bırde sende de oldumu acaba gecermı

göz rengim ela . bende freslook renkli gözler için olan lenslerden yosun yeşilini kullanmıştım. kimse lens olduğunu anlamamıştı. çok yakından bile belli olmuyordu.

bende nerdeyse simsiyah gözlere sahibim aynen dediğiniz gibi doğal duran çok da cırtlamayan yeşil lens arıyodum
daha önce freshlook hareli yeşil denemek istedim aldım
bugün de Elegance Giallo aldım
Elegance a hasta oldum inanılmaz doğal durdu resimleri ekliyorum fikir vermesi açısından freshlook hareli yeşil ve Elegance giallo farkını görün isterseniz

Eklentiler

• $fresh-yeşil.jpg
    39 KB · Görüntüleme: 1.223
  • $giallo-yeşil2.jpg
    65,9 KB · Görüntüleme: 1.504
  • $giallo-fresh yeşil.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 517
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…