Yerleşme mi regl mi

meliha5454

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2024
11
1
22
Merhaba arkadaşlar 15 Eylül’de erkek arkadaşımla bir şeyler yaşamıştık emin olmadığımızdan 1 saat içinde ella içmiştim. Ve 13-14 gün sonra test yaptığımda negatif çıkmıştı Reglim 6 ekimde olması gerekiyordu ve 6 Ekim sabahı çok hafif açık kahve leke gelmişti ilerleyen saatte bu leke arttı ve ped koymuştum akşam saatlerinde daha çok arttığını gördüm ve 7 Ekim de regl sancısıyla uyandım baktığımda kırmızıya dönüktü lavaboda pıhtı gibi parçacıklar koyu kırmızı renkteydi reglimi sökmüştüm galiba ama 2 gün sürdü sonra kahverengi açık kırmızı renkte lekelenmeler oldu sizce regl olmuş muyum korkacak bir şey yok değil mi yerleşme kanaması gibi bir şey de okudum ama herhangi bir bilgim yok bana yardımcı olur musunuz ? Diğer ay reglime 22 gün var daha reglim az sürdü diye galiba stres yapmaktan midem bulanıyor karnım ağrıyor kramp giriyor gibi oluyor kasmaktan sanırsam ama bilmiyorum sizce risk var mı?

Bana regl olmuşsunuz gibi geldi çünkü mevsimsel değişiklik, stres regl kanamasını baya etkiliyor.

Ella hormonları çok etkileyen ağır bir ilaç aslına bakarsanız. Adette düzensizlik dengesizlik yapabilir. Bir kere bu hatayı yapmışsınız ama bana sorarsanız vücudunuza bu kötülüğü yapmayın gerçekten ağır bir ilaç. Yaşam şeklinize saygı duyuyorum ama korunma yönteminizi bir gözden geçirin derim. Ella sık kullanılabilecek bir ilaçta değil. Yılda en fazla 2-3 kere kullanılması öneriliyor düşünün ağırlığını

Evet çok haklısınız hayatımda ilk defa kullandım emin olmadığımız için bir daha asla kullanmam tabiki de 2 gün de sürünce tekrar korku ve strese girdim bilinçli olmadığımdan

Evet çok haklısınız hayatımda ilk defa kullandım emin olmadığımız için bir daha asla kullanmam tabiki de 2 gün de sürünce tekrar korku ve strese girdim bilinçli olmadığımdan
Yerleşme kanaması kahverengi veya açık pembe sürüntü şeklinde olur genelde hamile olduğunuzu düşünmüyorum ben. Ella da içmişsiniz 1 saat sonra. Hamile olma ihtimaliniz çok düşük. Kanamanızdaki değişimlerin ilaca bağlı olduğunu düşünüyorum

Son düzenleme:
Teşekkür ederim içime su serptiniz kaç gündür stresten ne uyku giriyor gözüme ne de yemek yiyebiliyorum mide bulantısından acaba olabilir mi diye düşünmekten

Aynı durumu bende yaşıyorum acayip streslendim 17 gün önce ilişki yaşadım ella kullandım adet dönemimde 3 gün lekelenme şeklinde kan geldi ama çok az kahverengimsi kırmızımsı şuan kesildi diğer adetime de 3 hafta var nerdeyse test aldım yaptım galiba negatif ama çok stresliyim lekelenme kafamı karıştırdı. Testler de bu şekilde çıktı galiba negatif..

Eklentiler

• IMG_4222.jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 8
  • IMG_4180.jpeg
    114,5 KB · Görüntüleme: 8
Testler negatif aynı şekilde bende hala stres içindeyim ama ben test alıp yapmadım bu konu hakkında da çok bir bilgim yok yaşım da küçük daha tuvalette ve peçete de bende koyu kırmızı pıhtı gibi yoğun kan geliyordu peçeteye de ama yine de 2 gün sürüp sonra lekelenme olması beni de strese sokuyor siz de de şişlik var mı karın da

Genelde hapın yan etkileri oluyor gecikme gibi ama lekelenmeyi ilk defa yaşıyorum adet oldum sayılmaz. Testte de birşey çıkmıyor. Anlamadım ne olduğunu

Evet şişlik de var bende baya streslendim. Psikolojik olarak bulantı yaşıyorum arada bir ve aşırı terleme oluyor
Benim de şişlik aşırı stres yüzünden hiçbir şey yiyemiyorum midem bulanıyor terleme tarzı bir şey bir şey yaşamadım ama çok düşündüğüm zaman bir sıcak basması geliyor reglime de daha 2 hafta kadar var bir de ben regl olmam gereken zaman da lekelenme yaşadım sonra miktar arttı yerleşme kanaması reglden önce olurmuş diye okudum ve miktar artmaz peçeteye vs gelirmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…