Yerleşme kanaması

Yyaseminarx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2017
2
0
24
Merhaba kızlar ben beş aylık evliyim ve bir süredir eşimle çocuk sahibi olmak istiyoruz. Hormonlarım düzensiz düzenli bir adet döngüm yok ama genellikle 29-33 günleri arasında adet oluyorum. Şu an döngümün 30. günündeyim. Gece yatmadan tuvalete gidip idrarı mı yaptıktan sonra pembe sulu bir sıvı geldi. Kasıklarım da ağrıyordu adet oluyorum sandım ve ped taktım sabah namaza kalktığımda iki damla belli belirsiz Pembe leke gördüm. Adet kanaması ile alakası yoktu. Ama o an baktığımda Pembe sıvı bir miktar daha artmıştı emin olamayıp namazı kılmadan geri yattım. Uyandığımda hala kanamaya dönmemişti. Üstelik kesilmiş. Ancak tuvalete gittiğimde tekrar Pembe sıvı geldi. Ne olduğuna anlam veremedim. Acaba yerleşme kanaması olabilir mi anneme şu aşamada sormak istemiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Yerlesme kanamasi olabilir benim de iki gun acik pembe sivimsi su gibi bisey gelmisti sonra kesildi. Reglimi beklerken reglden 5.gun once gelmisti. Takip edin, insallah oyledir

İnşallah ama şu an pembe kan devam ediyor acaba arkası normal adet kanaması mı olacak bilmiyorum evet kırmızı kana dönüşmüş adet oldum

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…