yerleşme kanaması olabilirmi

bebek varsa muhtemel tarihim bu... öyle birşey varsa şimdiden geçirdiği aşamaları görmek istedim..birde arkadaşlar benim sol tarafımda batma gibi bir ağrı oluyor bunu yaşayan var mı..

ne oldu varmı bi haberrr bebek felan

ne oldu varmı bi haberrr bebek felan

valla bilmiyorum canım henüz bi durum yok. şuan tam geçen ay adet olduğum zamanlardayım.. beklemedeyim yani bi kaçgün önce yaptığım testte birşey çıkmadığı için biraz geçmesini bekliyorum.. zaten bu bi kaçgün içinde belli olacak..

biraz önce gene test yaptım bugün geçen ayki adet günüm ama silik milik hiçbirşey yok malesef.... hasta da olmadım daha ümidim azalıyor.. ama bekliyorum..

biraz önce gene test yaptım bugün geçen ayki adet günüm ama silik milik hiçbirşey yok malesef.... hasta da olmadım daha ümidim azalıyor.. ama bekliyorum..

ne kadara geçti peki benmde dün adet günmdü yaptm malesef hiçbirşey çıkmadı 1 seneyi geçti bekleyeli artkkk bunaldımmm .:KK43:((((((((((( 25 günm bugn ben 24 günde bir oluyrm

ne kadara geçti peki benmde dün adet günmdü yaptm malesef hiçbirşey çıkmadı 1 seneyi geçti bekleyeli artkkk bunaldımmm .:KK43:((((((((((( 25 günm bugn ben 24 günde bir oluyrm

canım ben aralık 14 te düşük yaptım kürtaj oldum doktor 3 -4 ay korun dedi işte ben iki ay korundum geçen ay bişey olmadı bu ay da beklemedeyim. 7 aylık evliyim zaten.. ama eşimle 8 yıldır birlikteyiz yani artık sabırsızlanıyoruz bebek için..

günüm geldi ümidim azaldıkçada kendimi hastalanacak gibi hissetmeye başladım pek düzenli değil adetim kürtajdan beri o yüzden ne zaman bekleyeceğimi de bilmiyorum ama geçen ay 28 i gibi olmuştum. yani iki gün daha olmazsam bu ay hiç adet görmemiş olacağım..

nur, bı testle daha baksaydın.. Yada dedigin gibi düzensizlik te olabilir.hayırlısı olsun ins,üzme kendını

nur, bı testle daha baksaydın.. Yada dedigin gibi düzensizlik te olabilir.hayırlısı olsun ins,üzme kendını

yok canım üzmüyorum zaten benim daha yeni de işte sabırsızlanıyorum çok istiyorum çünkü.. eşiminde çok istediğini bildiğim için.. neyse işte bu ay üçüncü testi felan yaptım daha adte günüm tam geçmedi bile ama çoğu insanda silikte olsa çıkıyormuş bende dayanamayıp boyna test yapıyorum. baya belirtilerimde sol kasığımda ağrı batma felan. bel ağrısı 9 gün önce kahverengi bi kanamam felan oldu hiç olmazdı.. baya ümitlendim ama bakalım.. biraz geçsin test yapmıycam diyorum ama duramıyorum işte.. ilk hamileliğimde ilk yaptığım testte çıkmıştı ama o zaman adet günüm geçmişti baya bakalım artık..beklemedeyim yinede..

he pardn silk milk hiç bişey yok diyrsn anladm idrarda geç çıkabilir benmde dün adet günmdü bu sabah yaptm hiçbişey çıkmadı :KK43::KK43::KK43: beklyrm tekrar dencem döllenmeye bağlı çıkabilr

evet ben ilk hamileliğimde hemen çıkmıştı silikmiydi hatırlamıyorum gayet netti. ama hesapladım kürtajdan sonra hep 35 günde bir olmuşum üç ay yani.. şimdide daha 33. günüm bakalım ne bileyim ya bekliyorum bi diyorum hastalanacağım herhalde sancım felan oluyor bi bakıyorum geçiyor herhakde var diyorum aslında olduğuna inanıyorum ama kendimi ümitlendirmek istemiyorum herhalde .. bakalım az kaldı..hayırlısı artık ne diyelim.. herkes için..

iyi bi haber alırsam ilk buraya yazacağım herhalde bende bu gidişle.. :)))

iyi bi haber alırsam ilk buraya yazacağım herhalde bende bu gidişle.. :)))

aynen bende öyle yapıcam birde ayaklarım ağrıyr benm yaa:KK43::KK43::KK43:: dizlerim başka hiçbişey yok benm hep dizlerim ağrırda lekelenmemm olur du hiç bişey olmadı daha bilemyrmm 13 aydr ümit ümitt tak etti:KK43:

kızlar ben de 5 haftalık hamileyim,yani kan testi sonuçlarına göre öyle.2 gündür çok açık pembe akıntı geliyo.bu yerleşme kanaması olabilirmi? ama internetten baktığımda döllenmeden sonra 6-10. gün olur diyo.benimki geç değilmi? acaba geç döllenme mi oldu? kasıklarımda da biraz ağrı var. çok korkuyorum. sizce bu yerleşme kanamasıysa benim muhtemel döllenme kaç gün önce olmuştur?cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar,çok tedirginim.

kızlar ben de 5 haftalık hamileyim,yani kan testi sonuçlarına göre öyle.2 gündür çok açık pembe akıntı geliyo.bu yerleşme kanaması olabilirmi? ama internetten baktığımda döllenmeden sonra 6-10. gün olur diyo.benimki geç değilmi? acaba geç döllenme mi oldu? kasıklarımda da biraz ağrı var. çok korkuyorum. sizce bu yerleşme kanamasıysa benim muhtemel döllenme kaç gün önce olmuştur?cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar,çok tedirginim.

canm hamillekte öyle akıntılar normal ilk aylaronda özellkle

he pardn silk milk hiç bişey yok diyrsn anladm idrarda geç çıkabilir benmde dün adet günmdü bu sabah yaptm hiçbişey çıkmadı :KK43::KK43::KK43: beklyrm tekrar dencem döllenmeye bağlı çıkabilr

canım benim 10 gün geçince çıktı iyii düşün iyi olsun

canım kendine dikkat et.. daha ilk aylarındasın ağır felan kaldırma kendine hiçbirşeyi stres yapma.. bende bebeğimi 5-6 haftalıkken kaybettim ne olduğunu bile anlamadım kanamam başlamıştı.. inşallah seninki önemsiz birşeydendir.. kendine ve bebeğine cici bak..

canım benim 10 gün geçince çıktı iyii düşün iyi olsun
10 gün geçince çıktı öylemi bazılarınn 5 gün kala bile belli oluyr kişiden kişiye değişiyr iyi düşünemyrm artık heran gelebilir kırmızılar test yaptım çıkmadı zaten silik milk hiçbişey yok olsa çıkar

10 gün geçince çıktı öylemi bazılarınn 5 gün kala bile belli oluyr kişiden kişiye değişiyr iyi düşünemyrm artık heran gelebilir kırmızılar test yaptım çıkmadı zaten silik milk hiçbişey yok olsa çıkar

aynen canım benimde hiçbi gelişme yok test yapıyorum senin gibi ondada birşey yok geçen ay 28 inde olmuştum ama hesapladığımda kürtajdan sonra hep 35. gün adet görmüşüm yani 35. günüm yarın bakacağım artık ama bu zamana kadar hep batmalarım ağrılarım oldu artık anlam veremiyorum hicbirşeye.. milletin kaçgün önceden çıkıyormuş silikte olsa bende tık yok.. 21 inde de bi kanamam olmuştu daha öncede hiç böyle birşey yaşamamıştım yerleşme kanamasına yordum o yüzden ümidim kalmadı diyorum ama aslında adet görürsem çok büyük hayal kırıklığı yaşayacağım..

X