yerleşme kanaması olabilirmi

HAYAT13

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2012
1.935
281
mrb herkese bende hamile kalmak isteyenlerdenim adetlerim 23 veya 24 günde bir olur düzeni böyle bu ay 2 gün önce çok az kanam oldu ve eğrılarımvardı yumurtalıklrımda hasaasiyet ama şimdi hiçbişey yok yerleşme kanamsı olabilirmiki kendimi de ümitlendrmek istemyrm hiç böyle olmazdı az az başlardı ama devamlı az az olurdu kavvernkli akıntımda vardı hemen öncesinde şimdi oda yok ayyyy çok istiyrm ya 1,5 yılı geçti evleneli 2 ay korundk dahası işte ... beklyrz bakalm yoksa böyle olup sonra 3-4 gün sonra başlayan varmı keşe yerleşeme kanaması olsa rüyamda da doktor bana bu ay hamile olablrsn dedi tabi rüyamda bozdum kafayı :):):)):):

mrb herkese bende hamile kalmak isteyenlerdenim adetlerim 23 veya 24 günde bir olur düzeni böyle bu ay 2 gün önce çok az kanam oldu ve eğrılarımvardı yumurtalıklrımda hasaasiyet ama şimdi hiçbişey yok yerleşme kanamsı olabilirmiki kendimi de ümitlendrmek istemyrm hiç böyle olmazdı az az başlardı ama devamlı az az olurdu kavvernkli akıntımda vardı hemen öncesinde şimdi oda yok ayyyy çok istiyrm ya 1,5 yılı geçti evleneli 2 ay korundk dahası işte ... beklyrz bakalm yoksa böyle olup sonra 3-4 gün sonra başlayan varmı keşe yerleşeme kanaması olsa rüyamda da doktor bana bu ay hamile olablrsn dedi tabi rüyamda bozdum kafayı :):):)):):

bence kanda bhcg baktır ve rahatla. inşallah hamilesindir...

bence kanda bhcg baktır ve rahatla. inşallah hamilesindir...

daha varki adetime daha bugün 22.ci gün ama benm normal adet döngüm 23 24 arası işte 30 gün bekleyenen de bir dahaki hafta başına kadar olmazsam baktrrm diyrm ama sanmyrm beklyrm ya bide o psikoloji :)::)):):

daha varki adetime daha bugün 22.ci gün ama benm normal adet döngüm 23 24 arası işte 30 gün bekleyenen de bir dahaki hafta başına kadar olmazsam baktrrm diyrm ama sanmyrm beklyrm ya bide o psikoloji :)::)):):

ben tam 20 gün sonra yaptırdığımda pozitif çıkmıştı ama bence baktır belli olmaz bu işler.Ablam adeti gecikince hemen birgün sonra gittiğinde pozitif çıkmış.

eczaneden idrar testi al yap evde 2. çizgi silik de olsa çıkar hamileysen bu 2. hamileliğim ben hiç yerleşme kanaması geçirmedim inş.hamilesindir

benim de adetten 3 gün önce kahverengimsi bir kanamam geldi.o gün kan değerim de 20.5 idi.düşük ihtimali de olabilir yerleşme kanaması da.diğer arkadaşların dediği gibi bence de kan testi yaptırırsan için rahat eder

evet yerleşme kanaması olabilir test alırsan çıkar, benim de aynısı oldu 1 gün sürdü geçti ..2 gün sonra daha günüm geçmeden idrar testi yaptım pozitif çıktı:)

DARISI BAŞINA BU ARADA GEBELİĞİ NEKADAR ERKEN ÖĞRENİRSEN OKADAR İYİ FOLİKASİT FİLAN BAŞLANIYO....

canım senin yerinde olsam test alırım:)inşallah hamilesindir:)

hala adte olmadım az az koyu akınmtı geliyor inş canmmm yaa ne kadar istiyrm 1 yıldr korunmadğmz halde olmyr bakamlım bulundğm yerdede doğru düzgün doktora gökemedm sorunm varmı yokmu onu da bilmyrm hayrlısı inş bu sefer tutatr bebkimmm

evet yerleşme kanaması olabilir test alırsan çıkar, benim de aynısı oldu 1 gün sürdü geçti ..2 gün sonra daha günüm geçmeden idrar testi yaptım pozitif çıktı:)

DARISI BAŞINA BU ARADA GEBELİĞİ NEKADAR ERKEN ÖĞRENİRSEN OKADAR İYİ FOLİKASİT FİLAN BAŞLANIYO....

az az akıntım oluyr canım ya bigün olup geçmedi ama ok az 5 gündür devamlıda değil ara ara

malesef olmadı gene adet oldumm :KK43::KK43::-) neyse artık önümüzdeki aylara bakcaz napalım :):):):):):))::)

ayy inş yaaa nasip kısmet artık allah nasip etcek de olucak işte bide ben bu konuyu yanlş yere açmışım ne bilim yeni üyeyim de zar zor açtım bunu bile :):):)

mrb herkese bende hamile kalmak isteyenlerdenim adetlerim 23 veya 24 günde bir olur düzeni böyle bu ay 2 gün önce çok az kanam oldu ve eğrılarımvardı yumurtalıklrımda hasaasiyet ama şimdi hiçbişey yok yerleşme kanamsı olabilirmiki kendimi de ümitlendrmek istemyrm hiç böyle olmazdı az az başlardı ama devamlı az az olurdu kavvernkli akıntımda vardı hemen öncesinde şimdi oda yok ayyyy çok istiyrm ya 1,5 yılı geçti evleneli 2 ay korundk dahası işte ... Beklyrz bakalm yoksa böyle olup sonra 3-4 gün sonra başlayan varmı keşe yerleşeme kanaması olsa rüyamda da doktor bana bu ay hamile olablrsn dedi tabi rüyamda bozdum kafayı :):):)):):

ya bende yaptım ama olmadı :KK43:

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Ve durumumu kısaca özetlemeye çalışacağım. 7 aylık evliyim ikinci ayında bi gebelik yaşadım fakat malesef düşükle sonuçlandı ve aralık 14 te kürtaj oldum. Doktor üç dört ay korunun dedi ve sonuç olarak ocak 20 de şubat 23 te ve mart 28-29 da adet gördüm. Bu ayın 20 si 21 i gibi kahverengi bi lekelenmem oldu sadece bir defa oldu. devamında hafif akıntılarım oldu bu iki üçgün içinde.. Umarım benimkide yerleşme kanamasıdır..adetimin günü geçsin diye bekliyorum ama belki bende test yaparım çünkü adetim kürtajdan sonra hiç düzenli olmadı.. Umarım hepinizin gönlüne göre olur.. ve bebeğinizi kucağınıza alırsınız..

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Ve durumumu kısaca özetlemeye çalışacağım. 7 aylık evliyim ikinci ayında bi gebelik yaşadım fakat malesef düşükle sonuçlandı ve aralık 14 te kürtaj oldum. Doktor üç dört ay korunun dedi ve sonuç olarak ocak 20 de şubat 23 te ve mart 28-29 da adet gördüm. Bu ayın 20 si 21 i gibi kahverengi bi lekelenmem oldu sadece bir defa oldu. devamında hafif akıntılarım oldu bu iki üçgün içinde.. Umarım benimkide yerleşme kanamasıdır..adetimin günü geçsin diye bekliyorum ama belki bende test yaparım çünkü adetim kürtajdan sonra hiç düzenli olmadı.. Umarım hepinizin gönlüne göre olur.. ve bebeğinizi kucağınıza alırsınız..

sonuç ne baktınmı inş hayrlı haberdir :):):) ilk gebelkler geneli düşk oluyrda sonrda kolay hamile kalınabilir en azndan sen hamile kaailidiğini bilyrsn bende daha 1 yılı geçti ama tık yok :KK43::KK43::KK43::KK43: sorunum varmı yoksa eşimde mi bilemyrm :KK43:

sonuç ne baktınmı inş hayrlı haberdir :):):) ilk gebelkler geneli düşk oluyrda sonrda kolay hamile kalınabilir en azndan sen hamile kaailidiğini bilyrsn bende daha 1 yılı geçti ama tık yok :KK43::KK43::KK43::KK43: sorunum varmı yoksa eşimde mi bilemyrm :KK43:

ben bugün bi test yaptım ama günüme daha 4, 5 gün var yani kürtajdan sonra düzenli değildi son adet günüme göre söylüyorum şimdilik negatif çıktı. biraz hevesim kırıldı ama hala umudum var en azından tarihim geçene kadar..
Allah isteyen herkese hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin canım tabi sanada :) ve uzun süredir deniyorsanız bi doktora görünmenizde fayda var diye düşünüyorum..

Son düzenleme:
bebek varsa muhtemel tarihim bu... öyle birşey varsa şimdiden geçirdiği aşamaları görmek istedim..birde arkadaşlar benim sol tarafımda batma gibi bir ağrı oluyor bunu yaşayan var mı..

Son düzenleme:
X