yerleşme kanaması olabilirmi

dry_ik

Kk ile giden 23 kgve artık hedefteyim 57kg
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2011
3.354
2.916
merhaba sitede yeniyim henüz kimseyle tanışamadım 3.5 yaşında oğlum var ona hamileyken üye olduğum bir site vardı şimi kapandı forum çok güzel dostluklarımız olmuştu kafama takılan herşeyi arkadaşlarımla paylaşıp öğreniyordum şuanda aynı duygulardyım 3 aydır oğluma kardeş istiyoruz ve sanırım bu ay tuttu ilk hamileliğimdeki gibi(düştü 2 aylıkken:KK43: ) yerleşme kanamsı demişti dr adet günümde pembe akıntım vardı herşey yolundayken 8 hafta sonunda düştü oğluma hamile kaldığımıda kanamayla öğrendim ben adet sandım test yaptık pozitif çıktı riskli gebelik geçirdim şuanda korkuyorum kadındoğum drumda yok danışacağım kimse kadıköyde oturuyorum sizlerinde memnun kaldığnız dr varsa tavsiyelerinize ihtiyacım var eğer hamileysem aspirin ve progestron kullanmam gerekebilir adet olacak gibi değilim sadece göğüslerim hafif ağrıyor zaten hamilelik belirtileri adetle aynı oluyor yardımcı olun lütfen

24 kişi okumuş kimse yorum yapmamış:KK43:

az önce test yaptım silik çıktı 2. çizgi daha erken olduğu için sanırım tuhaf oldum:KK17:

canım diğer başlığına mesaj yazdım ama bunu görmemişim. benim de kanamayla başladı acilen bir dr a görün düşük riskin olabilir ilaç başlayabilirler. yerleşme kanamasından iki gün sonra pozitif çıkmaz bir hafta en azından geçmesi lazım. sen üste görmüşsün sanırım. daha önce düşüğün de olduğundan 8. haftayı bitirinceye kadar dikkat etmelisin en azından.

canım diğer başlığına mesaj yazdım ama bunu görmemişim. benim de kanamayla başladı acilen bir dr a görün düşük riskin olabilir ilaç başlayabilirler. yerleşme kanamasından iki gün sonra pozitif çıkmaz bir hafta en azından geçmesi lazım. sen üste görmüşsün sanırım. daha önce düşüğün de olduğundan 8. haftayı bitirinceye kadar dikkat etmelisin en azından.

drusella saol paylaşımın için elimde olsa şimdi gidecem dra araştıryorum cmrt gidebilirim yarın oğlumhasta onu götürecm olmazsa ordaki drlardan birine göükürüm sonra dr araştırım yine en azından ilaca başlamam lazımsa verir içim rahat eder dün geldi pembe akıntı bugün yok gelmedi hiç işlh gelmez sağlıkla tamamlarım

X