Yerleşme Kanaması Olabilir Mi?????

teşekkür ederim her şey gönlünüzce olsun umarım bende hamileyimdir, böbrek nakli oldum geçmiş yıllarda şuan böbrek değerlerim iyi ve bu iyi dönemi değerlendirmek istiyorum. Siz kolay hamile kalmak için herhangi bir şey yaptınız mı ben folik asit kullanmaya başladım doktorun tavsiyesi ile
Hayır ben extra bir şey yapmadım canım. İnşallah sana da en kısa zamanda nasip olur.

Akıntın varmıydı peki başka çünkü bende akıntıda yok ara ara adet olucakmış gibi ağrılarım oluyor o kadar
Hiç hatırlamıyorum inanki. Sanki adet olacakmışım gibi hissettim, kasık ağrısı, bel ağrısı vs. Hatta yerleşme kanaması olduğu zaman adet oldum sandım. Başka bir belirti hatırlamıyorum

Hiç hatırlamıyorum inanki. Sanki adet olacakmışım gibi hissettim, kasık ağrısı, bel ağrısı vs. Hatta yerleşme kanaması olduğu zaman adet oldum sandım. Başka bir belirti hatırlamıyorum
Anladım çok teşekkür ederim peki lekelenme miktarı bir iki damla kadarmıydı hatırlıyomusun hala anlayamadım ben ne yaşıyorum benden hayatta böyle bi leke gelmedi

X