Yerleşme kanaması olabilir mi sizce??

pembesekerimm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2024
12
2
35
Merhabalar, öncelikle şimdiden değerli cevaplarınız için teşekkür ederim.

4 mayıs 2024 ve 6 haziran 2024 tarihlerinde regl oldum. 7 Temmuz 2024 tarihinde korunmasız bir birlikteliğim oldu. İçime boşalma durumu olmadı.
Daha öncelerinde de birlikteliğimiz olmuştu ama yine risk yoktu.

8 temmuz tarihinde ise reglim başladı. denize gireceğim için ertesi gün tampon kullandım ve reglim o andan sonra kesildi.

23-24 temmuz ve bugün ise (genelde idrarımı yaptıktan sonra akıntım geliyor.) peçeteye sildiğimde kahverengi bazen çok çok silik pembe lekelenme oluyor. Karın ağrım oluyor ara ara. Pedime vs bir yere bulaşmıyor sadece sildiğimde o da bazen. Bugün ise hiçbir şekilde leke görmüyorum. Yerleşme kanaması gibi bir durum söz konusu olabilir mi sizce?

Son düzenleme:

4 mayıs 2024 ve 6 haziran 2024 tarihlerinde regl oldum. 7 Temmuz 2024 tarihinde korunmasız bir birlikteliğim oldu. İçime boşalma durumu olmadı.

8 temmuz tarihinde ise reglim başladı. denize gireceğim için ertesi gün tampon kullandım ve reglim o andan sonra kesildi.

23-24 temmuz ve bugün ise (genelde idrarımı yaptıktan sonra akıntım geliyor.) peçeteye sildiğimde kahverengi bazen çok çok silik pembe lekelenme oluyor. Karın ağrım oluyor ara ara. Pedime vs bir yere bulaşmıyor sadece sildiğimde o da bazen. Bugün ise hiçbir şekilde leke görmüyorum. Yerleşme kanaması gibi bir durum söz konusu olabilir mi sizce?
Denize havuza regl ile girmen yanlış canım dikakt et mikrop vs kapabilirsin adet suyu gördüğün de kesilir gelen kalan kanlardir diye düşünüyorum boşalma olmadıysa gebelik yok

Denize havuza regl ile girmen yanlış canım dikakt et mikrop vs kapabilirsin adet suyu gördüğün de kesilir gelen kalan kanlardir diye düşünüyorum boşalma olmadıysa gebelik yok
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Evet boşalma olmadı ama bel ağrısı ve ara sıra regl ağrısı gibi karın ağrım var. Belki mikrop kapmışımdır diye düşündüm. Eczacıya sordum gebelik olabilir dedi. Test yaptım negatif çıktı. Sabah idrarı ile bir kere daha denicem. Sonrasında gebelik mi diye düşünmeme gerek olmaz herhalde dimi?

Eklentiler

• IMG_1462.jpeg
    IMG_1462.jpeg
    31,2 KB · Görüntüleme: 75
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Evet boşalma olmadı ama bel ağrısı ve ara sıra regl ağrısı gibi karın ağrım var. Belki mikrop kapmışımdır diye düşündüm. Eczacıya sordum gebelik olabilir dedi. Test yaptım negatif çıktı. Sabah idrarı ile bir kere daha denicem. Sonrasında gebelik mi diye düşünmeme gerek olmaz herhalde dimi?
Yumurtlama da da ağrı olur ve meme hasasiyeti usutmus olabilirsin her ağrı gebelik değildir ki yani cocukda nasıl olur biliondur diye düşünüyorum

Yumurtlama da da ağrı olur ve meme hasasiyeti usutmus olabilirsin her ağrı gebelik değildir ki yani cocukda nasıl olur biliondur diye düşünüyorum
Evet biliyorum ama daha önceki aylardan olma durum olabilir ve gebelik gibi gözüküyor diyince eczacı çok gerildim. Çocuk düşünmüyoruz şu an. İlk defa böyle ağrı ve kahve pembe akıntı görünce zevk suyudur ya da geri çekilme sırasında kaçmış mıdır vs diye düşündüm korktum. çok teşekkür ederim sana da canım 🥰

Evet biliyorum ama daha önceki aylardan olma durum olabilir ve gebelik gibi gözüküyor diyince eczacı çok gerildim. Çocuk düşünmüyoruz şu an. İlk defa böyle ağrı ve kahve pembe akıntı görünce zevk suyudur ya da geri çekilme sırasında kaçmış mıdır vs diye düşündüm korktum. çok teşekkür ederim sana da canım 🥰
Evlimsin bende sevgili vs sandimdi 😅😅ondan diyorum geri çekilme güvenme bence condom veya doğum kontrol hapı kullanabilirsin

lütfen cevap ver 18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı bugün hiçbiri olmadı sadece biraz halsizlik var 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi regl olmama tam 1 hafta var

Herkese merhaba 18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı bugün hiçbiri olmadı sadece biraz halsizlik var 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi regl olmama tam 1 hafta var

Aşkım kendime çare bulamadım :KK43: ama sen istersen biraz daha bekle gecikmen olursa yaparsın. beni. ilişkim ve kahve akıntım arası uzun reglime de daha 10 gün var

Benim ilişkimden hemen 4 gün sonra başladı galiba yerleşme kanaması aralığı daha uzun oluyormuş ama herkeste farklı olabileceği için korkuyorum uzun süredir de ilişkiye girmediğim için zorlamadan dolayı da hemen ilişki sonrası kanamam olmuştu onun devamı olabilir mi acaba

Merhaba ben bu şekilde hamile kaldım. Yarın doktordan randevu alacağım ve pembe akıntıdan sonra bel ve kaşık ağrısıyla fark ettim test aldım pozitif çıktı. Bir doktora görünümenizde fayda var.

X