Yer silerken beliniz ağrımasın

E

EU2

Ziyaretçi
.......................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
ben temizlik yaparken çok agrıyor belim ya korkuyorum valla bişey olcak diye o yüzden bu tarz aletlere bas vurmak en iyisi

aslında bende düşünüyorum almayı ama kullanıslımı dıye merak edıyordum ıyı oldu bu bılgı

Canım bi resmini koysaydın göreseydik

maalesef resmini koyamıyorum.Ama şöyle tarif edeyim vileda gibi uzun bir sapı var ucunda da uzun bir sünger var bir de süngerin suyunu sıkmak için basit bir mekanızması var.

evet o moptan bende kullanıyorum çok rahat..masaların altını falan eğilmene gerek kalmadan silebiliyorsun

ay kıslarr kesinlikle tavsiye ederim hele de günlük temizlik için.mesela benim kopardı artık belim.kavam ve bezim hep hazırda olurdu çünkü taşlarım beyza ve de bebğim var..şimdi ise gerçekten haftada bir elimle siliom heryarii saonra da günlük temizliğimde de bu aleti kullanıom.her yerde bulabilrsiniz...

çevremdeki herkesi mop sahibi yaptım ben anneme attırdım viledayı
ben de nişanlıyım çeyizime alcam pahalı bişe de değil
ucuzcularda falan var

resmi de su
sweepnmopre4.jpg

benimki mavi taklitlerden yani

viledayla kıyaslarsak artısı nedir canlar..ben vileda kullanıyorum ama Şeniz

viledadan farkı yerdeki kıl vb pislikleride topluyor kulllanışlı

bu mopların ucuzlarından bende aldım çok kullanışlı viledaya on basar evde hep yerlere bir şey dökülüp duran hanımlar bu tam size göre ve temizliği kolay suya tutuyon bütün kiri akıyo

evet çok kullanışlı bişeye benziyor ne kadar silersen sil vileda toz bırakıyordu almayı düşünüyorum bende mop

arkadaslar bunun fıyatını yazarmısınız, merak ettım benımde cocugum var ne kadar sılersem sıleyım yıne de temız olmuyor sankı...bırseyler kalıyor yerde..yardımcı olursanız sevınrım..

ben migrosta 10 milyona gördum 12 13 de olabilir markete göre değişir

çevremdeki herkesi mop sahibi yaptım ben anneme attırdım viledayı
ben de nişanlıyım çeyizime alcam pahalı bişe de değil
ucuzcularda falan var

resmi de su
sweepnmopre4.jpg

benimki mavi taklitlerden yani

Hmm ben de var bunlardan inanılmaz rahat ve mükemmel temizliyor genelde eşim siliyor ama olsuna.s

bende alayım çok merak ettim canım evi silmek istedi

aynı ürünü scotch brite çıkardı bundan daha kaliteli ve aynı fiyata üstelik bütün marketlerde var ben önce bunu kullandım ama 1 yıl oldu paspasları çabuk eskiyor. scotch brite daha güzel temizliyor.

ben scot brite markasını aldım oda güzel ama resimdekiler daha iyi

Ben de hep vileda kullanırım,ama her gördüğümde de alsam mı acaba diye düşünmüşümdür.Scotch Brite güzel demişsiniz ,peki ya resimdekinin markası ne ola ki?

günlük temizlik için güzel, ben de kullanıyorum...
avantajı vileda gibi tozu bir yerden alıp bir yere taşımıyor...
evi süpürmeden silebiliyorsun ve toz kalmıyor...
ama haftalık temizliğimi yapmam onunla çünkü elimden başkası yalan...
elle silmeden tertemiz olmuyor...

X