Yeniyim Yardım lütfenn…

Yok canım 4 senedir normal bi cinsel birliktelikti işte bazen geri çekilmek istiyordu fantezi olsun diye heralde onun haricinde aman dikkat edelim hamile kalma gibi derdimiz yoktu içeriye boşaldığı çok oluyordu. Ama evlendiğimizden beri hep içime boşalmasına rağmen olmadı. Ama dediğinize çok inanıyorum nezamanki kafamdan atıp nasip olmazsada yapcak bşşey yok dersem o zaman olcak gibi hissediyorum. Söylemek kolay keşke bir de uygulayabilsemmm..

uygulaması zor evet hayırlısı olsun inşallah bir an önce güzel haberler alırsınız :)

Cinsel hayatınızı çekinmeden anlatmamız lazım belli ki problem var
Evliliğinizi sorduklarında 4 sene desenizde doktora sorun olmaz aslında tutup nikah cüzdanı istemiyorlar sizin sözünüze itibar ediceklerdir
Yumurtalıklarınızda sorun olabilir genetik sorun olabilir sperm şekil ve hareketiyle ilgili sorun olabilir
Eğer bi bebek için hazırsanız güzel bi doktor bulup görüşmeniz en hayırlısı
Bence güzel geniş çaplı bi tarama yaptırıp ona göre bi tedaviye ve takviye vitamin almanızla sağlıklı bi gebelik elde edersiniz
Umutsuzluğa kapılmayın
Çaba gösterirseniz Allah yardım eder inş

Anlamadığım kısmı neden özel hastanede bile bir sene dolması bekleniyor sonuçta ciddi problem var ise erkenden halledilmeli tüm tarama tesleri 6 ay için idal bi süre bence . Ama elimizden bişey gelmiyor bi 3,4 ay daha beklicez galiba . Zaten eşimin yaşıda 28

Evet sistem biraz tuhaf işliyo
Yani gerçekten sizi anlayıp dinlicek bi doktor olması lazım nikahımız yeni biz 4 senedir birlikteyiz dediğinizde anlaması lazım
Prosodür böyle galiba illa 1 senesi dolucak çiftin

Evet sistem biraz tuhaf işliyo
Yani gerçekten sizi anlayıp dinlicek bi doktor olması lazım nikahımız yeni biz 4 senedir birlikteyiz dediğinizde anlaması lazım
Prosodür böyle galiba illa 1 senesi dolucak çiftin
Evet 1 sene dolması şartmış muane yapılması için. İyi bi fikir verdiniz kaç yıllık evlisiniz dediğinde şaşırıyor insan 4 senedir beraberiz demek en mantıklısı galiba ..

Evet 1 sene dolması şartmış muane yapılması için. İyi bi fikir verdiniz kaç yıllık evlisiniz dediğinde şaşırıyor insan 4 senedir beraberiz demek en mantıklısı galiba ..
Ee tabi nikah cüzdanı istemiyor kimse
Benim arkadaşım genetik test ve pıhtılaşma baktırmak için 3 düşüğüm var dedi
Hiç hamile kalmamıştı şüpeleniyodu bişi var diye
İyi değil böyle yapmak ama bazen mecbur kalıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…