Yenidoğan..

Duham5335

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2021
252
67
39
Merhaba arkadaşlar;
Doğumuma 106 gün var bn şimdiden çocuğumun kıyafetlerini yıkamak istedim eşimle pamuklu programa aldık 30 derecede keşke almasaydık Allah dan çok yoktu renkli olanları sadece attık hep pamuklandı kıyafetleri ..
Hassas yıkama 30 dereceye atılması gerekiyormuş internetten baktım .
Sanki renkte soldu gibi .. 2:40 dakika fln 30 derece pamukluda yıkadı tekrar mı yıkasam ..
Siz nasıl yaptınız, çözümü var mıdır en azından şu pamukçuklar gitsin yavrumun kıyafetleri üzerinden..

Merhaba, yeri guzel olsaydi pamuklanacagini sanmiyorum. Ben ne programlarda yıkıyorum dalginlikla birsey olmuyor çünkü

30 derecede hiçbir kiyafet pamuklanmamaliydi, kumasi kalitesizmis, bir daha ordan alisveris yapmayin.

Ben kizlarimin ic camasirlarini 90 derecede yikiyorum koydugum gibi cikiyor.

O kadar kıyafetini attım hiç pamuklanmadı bence kıyafetlerde var bir şey

Yanlış anlamayın ürün kalitesiz olabilir. Yeri geliyor 90 dereceye atıyorum hiç öyle bir problem yaşamadım. Sadece meşhur iki markanın ürünler biraz çekiyor, onu da büyük alıyorum. Tiftik tüy görmedim ben hiç

Ben 4 aydır kızımın eşyalarını pamuklu 60ta yıkıyorum. Herhangi bir pamuklarla olmadı. Hani çok para verip aldığım şeyler de yok hani ebebek defacfo falan hatta pazar malı bile var. Nerden aldınız onları hemen harap olmuş ?

30 derecede hiçbir şey olmaması lazım. Arkadaşların da dediği gibi markada problem vardır. 40 dereceye atarım ben de genelde 2 saate. Hiçbirine bir şey olmaz. Markasız olarak aldıklarımda çekme oldu birkaç parçada… tiftik makineleri var. Ya da tiftik aparatı var ucuz bir şey olmazsa ona bak derim. Kurutmaya atın isterseniz belki ürünlerde doğrudan bir şey yoktur da ürünlerden biri dağılmış, yapışmıştır öbürlerinin üstüne. Ben olsam bir kurutmaya atarım. Arkadan da tiftik aparatı alırım

Ben hep pamuklu 40 derecede yıkıyorum hiç tüylenme pamuklanma olmadı. Kalitesiz sanırım kumaşları.

E bebekten aldım kıyafetleri.. kurutma makinesine at dedi eşim düğmeleri renkleri kötü olur diye atmadım.
Şuan askılıkta kurumaz diyor eşim bilmiyorum ne yapsam …

Onlar bir iki anca giyilip küçülür gider ütüleyip kaldırın. Yenidoğan çok hızlı büyür çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…