Premature Bebekler Yenidoğan Bebeğimde Kanlı ishal

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

Hejazana

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2018
10
3
33
36+1 günlük gebeligimde doğumum gerçekleşti sezeryan olduğu için bebeğimi degistiremiyordum baslarda sonrasinda ise 3 gunlukken bebegim durmadi hastaneye goturduk gece 2 de doktor kontrollerini yapti atesi var dedi 38 bucuk derece kan tahlilleri yapildi temiz cikti bisey anlamadi doktor sicaktsn yukseliyo muhtemelen dedi eve geldik sonrasinda içim rahat etmedi özel hastaneye goturdum oda sıcaktandır emmiyo tam olarak muhtemelen ondan dedi bi kaç gün geçti aradan poposunu açtığımda gözlerime inanamadım bayağı kan vardı kakasinda hemen doktora gittik kskasinin tahlili yapildi kan cikti tahlilinde ama doktor da bi anlam veremedi buna yeni dogan bebekte normal degil dedi belki süt alerjisi olmustur dedi ve yatirdi sabaha kadar duzeldi kanamasi durdu diye çıkardı ama bugun altini degistirirken farkettim kanamasi durmamis megerse o sivi kanli hep ama bez emince onu az bisey tortusu kaliyomus bende bilmeyerek
normal sandım sizce neden olabilir böyle bi durumla karşılaşan var mı acaba lütfen acil cevap? :KK17::mad:

Cok gecmıs olsun
Bebegınız kız mı ?
Benım bebgımde sıınlı gıbı olmustu veya kanlı ıdrar mı oyle bısey tam hatırlamıyorum.. doktorum yenıdoganlarda ıyı bısey degıl deyıp antıbıyotık tedavısı vermıstı hastaneye yatırmıstık cok sukır gecmıstı .
Baska bır hastaneye daha hoyurmenızı yavsıye ederım

Cok gecmıs olsun
Bebegınız kız mı ?
Benım bebgımde sıınlı gıbı olmustu veya kanlı ıdrar mı oyle bısey tam hatırlamıyorum.. doktorum yenıdoganlarda ıyı bısey degıl deyıp antıbıyotık tedavısı vermıstı hastaneye yatırmıstık cok sukır gecmıstı .
Baska bır hastaneye daha hoyurmenızı yavsıye ederım
Çok teşekkür ederim
Bebeğim erkek daha 15 gunluk 2 hastaneye götürdüm bu kezde baska bi ozel hastaneye götüreyim dedim oda doktorlar bayram tatilinde ne yazik ki çok korkuyorum inşallah önemli bişey çıkmaz

Malesef devlete götürdüm hic bisey anlamadi bi gece yattık ama nafile ateşi de yüksek genelde ama kan tahlilleri temiz çıkıyor şükür ama bişey de anlamadılar

Allah sıfa versın .. bende kayıtlı olan cocuk doktoru numarası olsaydo verırdım fıkır alman ıcın ama malesef yok ..
O gıttıgın ozel hastaneyı arayıp su doktorun hastasıyom deyıp doktorun numarasını alabılırsınız dıye bılıyorum

Allah sıfa versın .. bende kayıtlı olan cocuk doktoru numarası olsaydo verırdım fıkır alman ıcın ama malesef yok ..
O gıttıgın ozel hastaneyı arayıp su doktorun hastasıyom deyıp doktorun numarasını alabılırsınız dıye bılıyorum
Bilmiyorum ama yemin ederim düşün düşün kafayı yicem en son kesin çok rahatsızım bu durumdan

36+1 günlük gebeligimde doğumum gerçekleşti sezeryan olduğu için bebeğimi degistiremiyordum baslarda sonrasinda ise 3 gunlukken bebegim durmadi hastaneye goturduk gece 2 de doktor kontrollerini yapti atesi var dedi 38 bucuk derece kan tahlilleri yapildi temiz cikti bisey anlamadi doktor sicaktsn yukseliyo muhtemelen dedi eve geldik sonrasinda içim rahat etmedi özel hastaneye goturdum oda sıcaktandır emmiyo tam olarak muhtemelen ondan dedi bi kaç gün geçti aradan poposunu açtığımda gözlerime inanamadım bayağı kan vardı kakasinda hemen doktora gittik kskasinin tahlili yapildi kan cikti tahlilinde ama doktor da bi anlam veremedi buna yeni dogan bebekte normal degil dedi belki süt alerjisi olmustur dedi ve yatirdi sabaha kadar duzeldi kanamasi durdu diye çıkardı ama bugun altini degistirirken farkettim kanamasi durmamis megerse o sivi kanli hep ama bez emince onu az bisey tortusu kaliyomus bende bilmeyerek
normal sandım sizce neden olabilir böyle bi durumla karşılaşan var mı acaba lütfen acil cevap? :KK17::mad:
gaita tahlili yapmadılarmı

Canım en iyi hastane neresiyse oraya götür benim zatürre geçiren çocuğumu bir şey yok deyip kaç hastane geri gönderdi doktortakviminden araştır şehrin çocuk doktorlarini

Canım en iyi hastane neresiyse oraya götür benim zatürre geçiren çocuğumu bir şey yok deyip kaç hastane geri gönderdi doktortakviminden araştır şehrin çocuk doktorlarini[/QUOTE

Devlet hastanesine götürdüm defalarca bayram tatili haftasonu nedeniyle ama boşu boşuna yattık daha sonra taburcu olduk ve kanamasi devam etti bende netten araştırdım memorial de doçent dr vardı ona götürdüm oda aktif kanamasi var cocuk cerrahisine gidin dedi gittik oda makatı yenidoganlara göre çok dar ve çatlakları var makatında ondandır büyük ihtimalle dedi o değilse başka bi sürü şey saydı mide ve barsak ile ilgili o hastalıklar olabilir dedi tedavi uyguluyoruz ama kanamasi halen devam ediyor :KK43:inşallah geçer gecmesse diger hastaliklara bakacak :KK43:

X