Yeniden sizlerle olmak gzelmi.........

korkma kıznevim baharım bak burdayım işte yok benden kurtuluş:jeyyar:
canım 1 haftadır tel kulağıma yapıştı sayılır bir yanda arayanlar bir yanda ziyarete gelenler baya iyi geçti ne çok sevenim varmış :çok üzgünüm: onları üzdüğüm için üzüldüm:çok üzgünüm: şimdi iyiyim şükür :sm_cool:
gel bak yoksa aplanı göremeyeceksin böyle giderse son 1 yıldır hastalık hastası gibi oldum yakında doktoramı yapacağım uzman olacağım hastalıklar üzerine:roflol:

Çok geçmiş olsun yaa üzüldüm çokkk
kendimize hiç dikkat etmiyoruz, şu mide rahatsızlıklarının en büyük sebebi sıkıntı stres
bende de gastrit oluştu son 6 7 aydır onunla uğraşıyorum
mide ağrısı nedir bilirim ama sen gerçekten büyük bişi atlatmışsın
Allahım korumuş seni
Aman başka dert vermesin Rabbim, dikkat et beslenmene falan, mutlaka kontrollerine git.
Rabbim can sağlığı versin gerçekten en önemlisi o şu hayatta
Çok büyük geçmiş olsun Özümbüş

teşekkürler a.s.
sanada geçmiş olsun acil şifa diliyorumŞeniz
malesef dediğin gibi stres baş düşmanı tüm hastalıkların herşeyi atlatırız sanıyoruz fakat bedenimiz isyana geçince anlıyoruz atlatamadığımızı

:1shok::1shok:canımmmmmmm canımın içi neler olmuş haberimiz yok:çok üzgünüm:geçmiş olsun :çok üzgünüm: öpmeye doyamadım daha ne 4 kollusu nanŞenizŞenizŞenizŞeniz

evet çok haklısın çok doğru söylüyorsun
biz hiç farkında bile olmuyoruz kendimize ne kadar zarar verdiğimizi
ancak bedenimiz isyan edince anlıyoruz ki bi yerde bi hata ettik

:1shok::1shok:canımmmmmmm canımın içi neler olmuş haberimiz yok:çok üzgünüm:geçmiş olsun :çok üzgünüm: öpmeye doyamadım daha ne 4 kollusu nanŞenizŞenizŞenizŞeniz

ayşammmm olanlar oldu şükür ve gitti yine gitmedim biryerlere yine sizlerleyim şükürler olsunŞenizŞeniz

Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın :Saruboceq: Hoşgeldina.s.

ayyy allah korusun.

allah ömürler versin sağlıklı şekilde,en iyisinden.

çok çok gecmiş olsun,görüp göreceğin son bu olsun inşallah.a.s.

Çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın :Saruboceq: Hoşgeldina.s.

ayyy allah korusun.

allah ömürler versin sağlıklı şekilde,en iyisinden.

çok çok gecmiş olsun,görüp göreceğin son bu olsun inşallah.a.s.

teşekkürler a.s.
şükür şuan çok iyiyim
bu sene hastalıklar zincirlemesi bayğı yordu fakat hala ayakta kalabiliyorum işte bu en güzeli:lepi: rabbim nerde varsa herkese verdiği derdin şifasınıda versin inşallah:Saruboceq:

çok geçmiş olsun canım allah acil şifalar versin tekrarını allah nasip etmesin (amin)

:1shok:canım çok geçmiş olsunŞeniz yeni öğrendim:çok üzgünüm:...demek senin hastalığın buymuş:1hug:

hastalığının bu olduğuna çok sevindim:tomato: dur kıs sen benim hastalığını ne sandığımı biliyormusunsenağlama

çok sağol canım sardunyam Şeniz
fakat bu yeni geçirdiğim bir hastalık
yok canım kanser değilim şükür
fakat troidle başlayan kalp büyümesi böbrek rahatsızlıkları düşük şeker kan hücresinde eksiklik aşırı ve hızlı kilo alış hafızada gerileme ve bunlara bağl olarak pisikolojimin bozulması ben farketmedim annem ve eşim farketti ALLAH tan ileri vakka depresyon
bunlar benim daha saymak istemiyorum şükür kanser yok delikafadulden
ben bunlara bu hastalıklarda bana alıştı artık kaydirigubbakcemile3

1) Tiroid Hormonunun fazlalığı
2) Tiroid hormonunun yetersizliği

hangisi canım:1hug:

Tiroid hormonunun yetersizliği oğlumda var...bademcik ameliyatından sonra anladık...ömür boyu her sabah aç karınla Tiroid hormonu alması lazım ...

depresyona gelince hangimiz değiliz ki-tatlicadiarzu- çıkmamla girmem bir olurkaydirigubbakcemile3 hatta öyle alıştım ki çıktığım zaman depresyona giriyorum

ay canım yaa geçmiş olsun Şeniz iyiki döndün aramıza seninle olmakta çook güzel:lepi:

Cok gecmis olsun a.s.
Seni aramizda gormek guzel ''Hosgeldin":asigim::1hug:

Canım tekrar hoş geldin. Çok geçmiş olsun dilerim bundan sonra hep sağlıklı kalırsın. Öpüyorum sevgiyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…