Yeniden sizlerle olmak gzelmi.........

1) Tiroid Hormonunun fazlalığı
2) Tiroid hormonunun yetersizliği

hangisi canım:1hug:

Tiroid hormonunun yetersizliği oğlumda var...bademcik ameliyatından sonra anladık...ömür boyu her sabah aç karınla Tiroid hormonu alması lazım ...

depresyona gelince hangimiz değiliz ki-tatlicadiarzu- çıkmamla girmem bir olurkaydirigubbakcemile3 hatta öyle alıştım ki çıktığım zaman depresyona giriyorum:nazar:

hiç çalışmayanı malesef nodülde hiç yok benim gibi çalışkan bir kadında çalışmayan bir parça işte:roflol:
oğlundamı :1shok: daha küçük değilmi rabbim tüm sağlığı önce yavrularımıza versin yarabbim onların acı çekmelerini göstermesin:Saruboceq: geçmiş olsun canım :1hug:
bende sürekli girip çıkyormuşumda farkemedim bu kadar ağır oluğunu depresif biri olduğumu geç anlattılar bana dr dediki hayatımda gördüğüm en iyi rolcü sensin dedi ilacın dozunu artırdı bunu dedikten sonrakafamçokkarıştı
aniden bayılıyorum çünkü o yüzden dışarı çıkmıyor hep ev iş arasında mekik dokuyorum:roflol:

Son düzenleme:
ay canım yaa geçmiş olsun Şeniz iyiki döndün aramıza seninle olmakta çook güzel:lepi:

Cok gecmis olsun a.s.
Seni aramizda gormek guzel ''Hosgeldin":asigim::1hug:

Canım tekrar hoş geldin. Çok geçmiş olsun dilerim bundan sonra hep sağlıklı kalırsın. Öpüyorum sevgiyle.

çok geçmiş olsun canım..

özümbüşüm cnm çok geçmişler olsun cnm

çokk ama çok sağolun canlarımsınız hepiniz senağlamaŞenizŞeniz
asıl sizlerle olmak çok güzel
rabbim hepinize ve tüm sevdiklerinize sağlık versin:Saruboceq:

diyeceksinizki özümbüş neden böyle bir yazı yazdı
bir haftadır hasta yatağımda yatarken hissiz bir şekilde birçok şeyin eksikliği yaşanmamışlığı beni rahatsız etti sizleri çok özlediğimi farkettim benim için gerçekten vazgeçilmezmişsiniz bunu daha iyi anladımŞeniz
geçen hafta az kalmış dört kolluyla gidiyordum yine yırttım kefeni şükürler olsun rabbime:Saruboceq:
noldu özüm diyorsunuz biliyorum
nemi oldu mide kanaması geçirdim mide ve bağırsaklarda iltahap aşırı yükselmiş bakteriler oluşmuş kistler oluşmuş anlayacağınız yaşamam bir mucize imiş
neyse şükür bunuda atlattım işyerime bugün gelir gelmez dostlarımla yaşamanın ve dostluk dolu bir sitede varolmanın huzurunu sizlerle paymak için yazdım
aslında yazmak istediğim o kadar çok şey varki sabah sabah sizleri yormak istemiyorum
şunu bilinki sizler hayatımın önemli varlıkları oldunuz
hepinizi seviyorum sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam diliyorumŞeniz

kusura bakma yeni gördüm:çok üzgünüm: Allah bir daha yaşatmasın.geç oldu ama...

a_550.gif

kusura bakma yeni gördüm:çok üzgünüm: Allah bir daha yaşatmasın.geç oldu ama...

a_550.gif

hiç kusur olurmu canım benim sağolŞeniz
amin rabbim kimselere yaşatmasın nerde varsa şifasını versin:Saruboceq:

diyeceksinizki özümbüş neden böyle bir yazı yazdı
bir haftadır hasta yatağımda yatarken hissiz bir şekilde birçok şeyin eksikliği yaşanmamışlığı beni rahatsız etti sizleri çok özlediğimi farkettim benim için gerçekten vazgeçilmezmişsiniz bunu daha iyi anladımŞeniz
geçen hafta az kalmış dört kolluyla gidiyordum yine yırttım kefeni şükürler olsun rabbime:Saruboceq:
noldu özüm diyorsunuz biliyorum
nemi oldu mide kanaması geçirdim mide ve bağırsaklarda iltahap aşırı yükselmiş bakteriler oluşmuş kistler oluşmuş anlayacağınız yaşamam bir mucize imiş
neyse şükür bunuda atlattım işyerime bugün gelir gelmez dostlarımla yaşamanın ve dostluk dolu bir sitede varolmanın huzurunu sizlerle paymak için yazdım
aslında yazmak istediğim o kadar çok şey varki sabah sabah sizleri yormak istemiyorum
şunu bilinki sizler hayatımın önemli varlıkları oldunuz
hepinizi seviyorum sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam diliyorumŞeniz

cok büyük gecmis olsun rabbim korumus seni inan birdahada olmaz insallah:Saruboceq:

inan okurken icim ciz etti tüylerim diken diken oldu

seni cok iyi anliyabiliyorum cünkü gecen sene annemde yasadi bu olaylarisenağlama

resmern icim cizladi ya tekrar gecmis olsuna.s.:nazar:

X