Yeniden ayağa kalkmak

Beyninin oyunları bunlar öyle düşün. Şuan hissettiklerin bir yanılsama ve eninde sonunda geçecek. Bir ara çok iyi olduğunu söylemiştin. Acaba doktoruna danışıp o ilaca tekrar mı başlasan?
Aynı ilacın yanına ek yaptı ve aynı ilaçta doz yükseltti şimdi pozitif olumlamaları okuyorum inşallah iyi gelir evet yine birgün iyi olacağım inşallah biraz güçlü durmalıyız sadece kendimi salmamalıyım

Bir seye dikkat cekmeye geldim. Ilk cumle istiyorumla biterken digerleri meli mali ile bitiyor. Meli mali cumleler gorev gibi gelir insana. Insanin icindeki meraki hevesi koreltebilir. Ben gercekten istediklerinizle baslayin derim.

Bir seye dikkat cekmeye geldim. Ilk cumle istiyorumla biterken digerleri meli mali ile bitiyor. Meli mali cumleler gorev gibi gelir insana. Insanin icindeki meraki hevesi koreltebilir. Ben gercekten istediklerinizle baslayin derim.
Hiç böyle düşünmemiştim. Öneriniz için sağolun. Bundan sonra dikkate alicam.

Öğlen kızımla uykuya yattığımda çok kötüydüm anlatamam olumlama pozitif enerji sayfalarından okudum iyiyim güzel günler gelecek daha iyi olacağım ben değerliyim mutluyum dedim dua da ettim şuan daha iyiyim

Her gün 1 bardak suya 1 çay kaşığı İngiliz karbonatı ekleyip içiyorum. Aslında hastalanmamak için içiyordum ancak gün içinde enerjimin anormal yükseldiğini ve hiç yorumladığımı farkettim. İhtiyacım olmadığı halde kilo da verdim. Tansiyonu olanlar yarım ve yudum yudum içmeli. Tavsiye ederim.

X