Yeni yılı evde tek başına karşılamak

Ben tavsiye verim belki bakmissinizdir ama kan gormeye dayanamayan izlemesin. Hostel.. 1-2-3 bolumu var.. en cok etkilendigim 1 numaraydi.. acip bakayim bu gece bende:)

O şu zevkine işkence yaptıkları film değil miydi ya ?
Öyle filmleri ben izleyemiyorum,kandan değil de psikolojik olarak çok kötü hissediyorum,insan insana bunu yapmamalı,çok ayıp

Ben tavsiye verim belki bakmissinizdir ama kan gormeye dayanamayan izlemesin. Hostel.. 1-2-3 bolumu var.. en cok etkilendigim 1 numaraydi.. acip bakayim bu gece bende:)
Ben de bakayım

Sanki tek başına evde olan ben değilmişim gibi
Korku izleyem hıyar kemirem

O şu zevkine işkence yaptıkları film değil miydi ya ?
Öyle filmleri ben izleyemiyorum,kandan değil de psikolojik olarak çok kötü hissediyorum,insan insana bunu yapmamalı,çok ayıp
Evet Is adamlari zevkine bastiriyo parayi zevkine iskence ede ede kesip biciyolar: ( ben bi acaip olmustum.. bide hamileydim izlerken neyseki erken dogurmamisim:))

Ben geldim yalnızlar aranıza katıldım, zaten bademcikler sismisti bugün gözumun teki ani bir şekilde iltihaplanip kapandi 1 saat içinde pijama tayt uzaniyorum. Eşimi de eglenmeye yolladim kapalı göz, oksuruk boğaz ağrısı ile yeni yıl karsiliyorum. İlaç da kullanamiyorum su halde, hayatımda hasta olmadığım kadar 4 günde hastalanmayi basardim. Hepinize mutlu yıllar

Geçmiş olsun

İyi seneler :)

Ne anlayışlısın eşini gönderdin
Çoğu kadın eşim bu halde bırakıp eğlenmeye gitti diye konu açardı

Geçmiş olsun

Ne anlayışlısın eşini gönderdin
Çoğu kadın eşim bu halde bırakıp eğlenmeye gitti diye konu açardı
Doğumdan sonra yalnız kutlamaz artik,benden izin aldı aksam canım onun da ev harici eğlenmeye kafa dagitmaya ihtiyacı vardir cok kalabalık da gereksiz ama ilerleyen yillarda kendi çekirdek ailenle kutlarsin insallah

Ya boşver çok insan çok kafa ağrıtır
Benim yılbaşındaki amacım temiz girmek bedenen ruhen evimin temizliği huzurlu olmak yani çokta anlam yüklememek lazım
Napiim şimdi kalkıp elle yer mi sileyim?
:)
Ruhu da temizleyen zaman zaten
Yeni yıl yeni zaman olduğu için anlamlı

Ooovvv bu gördüğüm en güzel hediye:)
Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…