Yeni üyelere neden sahip çıkmıyorsunuz???!!!! Yeni üyeler buraya...

birde teşekkür bekliyosun ama sana hoşgeldin diyenlere teşekkürü esirgemende ayrı bir konu))

doğru söylüyorsun belki ama verdiği cevaba bakbenneyaptımki ben burda herkese tşk etmeye memnun olduğumu söylemeye çalışıyorum onun dediğine bak.kızım totan teşekkür etsene....sana soruyorum şimdi sence bu kibar bir davranış mı.lütfen yani....

birde teşekkür bekliyosun ama sana hoşgeldin diyenlere teşşekürü esirgemende ayrı bir konu))

bak işte bitane ibolya daha.çok naziksiniz ya insanı ne de çabuk harcıyorsunuz.tek tek teşekkür etmeye çalıştık da noldu.aldığım cevaba bak.formu iyi oku istersen...

onun anlatmak istedigini bi anlayasaydın canım , böyle tepki vermeden öncegamyoncuiremsu
Neyse iyi forumlar...

İnsanların senide tanımasını fikirlerini merak etmesini istiyorsan öncelikle dinlemeye değer fikirlerin olduğunu kanıtlamalısın...
Burda hiç kimse durup dururken popüler olmuyor.
Kimisi çok bilgili,kimisi gösterişli,kiminin dili sivri, kimi epey zevkli burası koca bir dünya...
sende bu dünyada kendini kanıtlamalı bir yer edinmelisin. Bende 1 seneden fazla süredir üyeyim ilk zamanlar cevap bile yazmıyor okumaktan zevk alıyordum daha sonra yazmanında keyfine vardım.
Halada beni tanımayann bir sürüüü insan vardır. herkes kendi beklentilerine göre arkadaşlar bulur. lay lay lom yapmak istiyorsan var. benim gibi yeni gelin olacaksan evlilik hazırlığı bölümü var. şimdi kalkıpta sürekli doğum yapacaklar bölümünde yazan birinin beni tanımasını bekleyemem...
Bence sende acele etme canım.....

arkadaşlar bazılarına cevap vermiyorumlaelaelaelaelae bir sinek mi vızıldadı nenaniknanik:roflol:

cık cık hiç yakıştaramadım bunu sana sevgili çiçei burnunda üye esefle kınıyorum seni arkadaşa öyle denmez öğretmedilermi hiç sana:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…