Yeni üyelere neden sahip çıkmıyorsunuz???!!!! Yeni üyeler buraya...

herkesin eşit olduğunu biliyoruz
Himaye altına alınmak istemek demek sevginşn olduğunu hissettirmek demek diye düşünüyorum.Her civciv anne tavuğun kendisine bi kanat vurmasını istemesi gibi...
Bu öyle herkestende istenilecek bi davranış değil K.K bayanlarının ayrı bir yeri olduğu için
bilmem anlatabildim mi ???

Ben de hayalet üyeyim. Bir görünüp bi kayboluyorum. Geçen yıl boşanma dönemimde bunalımdayken girmiştim. Bir yıl ara verdim sonra. Şimdi tekrar çıktım ortaya. Bu sitedeyken kim eski kim yeni diye düşünmedim. Ne yorum yaparken bakarım üyelerin "pırpırlarına" ne de teşekkür ederken. Hepimiz hayatta bir bireyiz buradaki seviyelerle değerlendirilemez kimse. Ki kendim de başka sitelerde yöneticilik yapmış biri olarak bunların geçici şeyler olduğunu biliyorum. Gönlünce yorum yap arkadaşım, bu sitede ne yapmak istiyorsan onu yap, oku faydalan yorum yap insanların yanında ol, kendini yeni üye gibi hissetmezsen öyle olmazsın..
muckk

Hoşgeldin canım k.k ya...a.s.
Seni tenzih ederim bu konuda ama,şimdi şöyle bir durumda var yeni üye katılıyor k.k ya,bir merhaba sonra aylarca ses,seda yok..CADIARZU
Sonra çıkıyor ortaya
" beş aydır yoktum niye beni sormuyosunuz":1shok:
Bende böylelerine kızıyorum çünkü,
" onun karanlıkta göz kırptığını nerden bilelim"şakkıdı
Bak sen ne güzel katılımcısın,bir şeyler paylaşmak istiyosun çok güzel bişiy bu.yerimseniben
Tekrar hoşgeldin canım...
a.s.

hoşgeldin canım... ben de eski sayılmam ... ama burda olmaya alıştım ... birilerinin derdini azaltmak için bir iki satır bişey yazmayı seviyorum en çok... bir de kendi derdin varsa ohooo ... süper oluyor ... herkes elinden geldiğince birşeyler söyleyip rahatlatmaya çalışıyor... benim için de zor bir dönem burdaki iyi niyetli insanlrala biraz da olsa daha kolay geçti ... sen de zamanla göreceksin dışlanma filan yok :)

her yoruma tesekkur edilmiyor ki yani sana ozel bi durum degildir...gozden kacmistir yorumun, cok alingansiniz valla...yorumlar yaptikca mutlaka tesekkur edilir cok acelesi davranmissin alinganlik yapmakta

ahh bebişim kıyamam :1hug:
gel üle
bugunden itibaren himayemdesin sana bişi diyen beni bulur karşısında -tatlicadiarzu-

hoşgeldin canım Şeniz

:1rolleyes: çok teşekkürler.şimdi hoşbuldum iştekaydirigubbakcemile3 bugün misafirlerim vardı baya bi.daha yeni oturdm pc ye.bu forumun bukadar okunacağını tahmin etmemiştim:dance: çok mutlu oldum.teşekkürler:asigim:a.s.

eeeeee gurbik aban seni koruması altına aldı, sırtın yere gelmez artıkın, bak bana bilem geçmediydi bu kıyağı, bana hep iboş deyip duruyo :)

Haklısın aslında.teşekkürler tavsiyene uyacağım kaydirigubbakcemile5

bizde hoşgeldin dedik bizimkinden memnun olmadın mı bakim:mymeka:
öptüm gurbaaŞeniz:jeyyar:

hoşbuldukhihoyyyt

hoşgeldiniz sitenin yeni güzelleri aramızda engüzel yerlerde olacagınıza şimdiden emin olun genelde sohbete girince kaynaşmak kolay oluyo kızlar benden tavsiye olsun görüşmek üzree

yaaaaaaaaaaaaaa ne demek öle şey olur mu 1 dk.yavaş yavaş tşkediyorum .bekliyyin kızlar.öptüm .vallahi bukadar ilgi beklemiyodum ki

kızım toptan teşekkür et yeter ayol, kaç sayfa yazı yazıldı, herkese ayrı ayrı cevap vermeye kalkarsan vay haline kaydirigubbakcemile3

hoşgeldin zerencim aramıza... :)
yeni üye ve eski üye ayrımı olduğunu düşünmüyorum sitede...
ama gözle görülen bir gerçek var ki,gruplaşma olduğu hissedilebilir...
ama lütfen sen ve yeni arkadaşlar bir grup seçmeyin kendinize :)
birey olmak ,kendin olmaktır... öpüyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…