Makyaj Ürünleri Yeni makyaj çantanızda hangi ürünler var

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bıraz daha havalar ısınsın oyle yenılerım makyaj esyalarımı
su bazlı pudra vb :)

ben iyi markalar istiyorum artık ama onlarda çok pahalı malesef kampanyaları takip etmek gerekecek.
benim alacaklarım fondaten ,renk renk farlar ,maskara,ruj ,gözaltı aydınlatıcılar
işim yok zamanım bol online siteleri takip ediyorum .

bu küçük far paleti nasıl daha önce bu markayı hiç duymamıştım
Pixi renklar çok hoş
fiyatıda fena değil 40 tl
11346304702.jpg

tesadüfen bulduğum bir site ... hiç alışveriş yapmadım .Çok güzel ürün ve markalar var
%100 orjinal diyorlar sitede
Ama insan güvenemiyorki her taraf sahtekarlarla dolu

Son düzenleyen: Moderatör:
valla benim makyaj cantamda olanlar ve olacaklar

loreal true match fondötenim, mac pudram, the balm eyelinerim, max factor false lash effect rimelim, the balm mary lou aydınlatıcım, the balm frat boy ve hot mama allıklarım, the balm bahama mama(olacak), deborah gül kurusu renginde mat rujum, nyc bronz tonda açık renk lipglossum, clinique all about eyes göz altı kapatıcım, rimmel kaş maskarası(olacak)

Neden hemen karalıyorsunuz insanları, ben çok beğendim yazdıklarını ve üstelikte gerçekten bana yol gösterdi. 4 Marta kadar bir kampanya var C.Klein Maskara 14,5 TL. Almayanı döverler bence
Beğenirsiniz tabii, linkini verdiği sitenin reklamını yapmak için aşağıdaki üyelikleri almıştınız ne de olsa, diğer üyelikleri yazmayayım 7 üyeliğinizi banladık.
candansema
Kefirakizi
zumrutsevcan

Şimdi de:
Princcicemile
nurcihanpala
seydaaydinca
reyhanelmaci
sevim gok
yapraklarzyn

Üyeliklerini aldınız, 7+6=13 üyelik, daha üyelik almayı planlıyor musunuz? Reklam yapmak için başka sitelere gidin, burası size uygun değil...

hmm konu baya dağılmış. benim makyaj çantam daha yeni donanmaya başladı çünkü makyaja yeni başladım :KK70: garnier bb krem var, genelde oriflame var fakat çoğu hoşuma gitmedi o yüzden yeni ürünler almam gerekiyor maybelline loreal the balm denemek istiyorum ama ben de kararsızım en temel makyaj ürünleri hangileri bilmiyorum :KK43:

X