Yeni evliyim ve bilmem gerekenler neler

katresss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
5
1
Yaklaşık beş ay olacak evleneli ve geri çekilme ile korunuyoruz sadece ama bu ay adetim gecikti 2 gün ve normalde
Adet olmadan önce Sancım olurdu ama hiç Sancım olmadı ve iki günde gecikti adetim
Sürekli beyaz böyle krem gibi akıntım oldu üç dört gün önce ama çamaşırımı beyaz yapacak derecede. Hamilelikle bir alakası var mı acaba belirti gibi mi? Bir de beklemeli miyim yoksa test yapmalı mıyım test yapsam da çıkmaz diye biliyorum ama

Geri cekilme korunma yontemi değildir. Bebek istemiyorsaniz aile hekiminizden ya da jinekolog yardimi ile korunma yontemleri hakkinda konuşup/ogrenip en uygununu kullanin. 5 aylik evlilikte de mumkunse hemen bebe düşünmeyin.

Geri çekilme bir korunma yöntemi değildir. Test yapın adetiniz 2 gün gecikmiş çıkabilir
Teşekkür ederim cevabınız için.

Evet geri çekilmenin aslında korunma yöntemi olmadığının ben de farkındayım ama maalesef doğum kontrol hapını bünyem kabul etmiyor kullandım doktor kontrolünde fakat sağlık olarak kötüledim. Diğer korunma yöntemlerini de henüz denemedim zaten çok yeniyiz

Geri cekilme korunma yontemi değildir. Bebek istemiyorsaniz aile hekiminizden ya da jinekolog yardimi ile korunma yontemleri hakkinda konuşup/ogrenip en uygununu kullanin. 5 aylik evlilikte de mumkunse hemen bebe düşünmeyin.
Bebek düşünmüyorum şuan zaten o yüzden sordum isteğim olsa şimdiye test yapmıştım ama :KK43:

Evett deri altı implantı varmış doğum kontrol yöntemi olarak bilginiz var mı bu konu hakkında çünkü en mantıklısı o geliyor şu an
Hiç yok hayatım🥹 doğum kontrol hapı kullandım ben sadece… Sana iyi gelmemiş sanırım. Sağlık ocağına gitsen çok iyi olur doktor yönlendirir seni

Yaklaşık beş ay olacak evleneli ve geri çekilme ile korunuyoruz sadece ama bu ay adetim gecikti 2 gün ve normalde
Adet olmadan önce Sancım olurdu ama hiç Sancım olmadı ve iki günde gecikti adetim
Sürekli beyaz böyle krem gibi akıntım oldu üç dört gün önce ama çamaşırımı beyaz yapacak derecede. Hamilelikle bir alakası var mı acaba belirti gibi mi? Bir de beklemeli miyim yoksa test yapmalı mıyım test yapsam da çıkmaz diye biliyorum ama
Bebek düşünmüyorum şuan zaten o yüzden sordum isteğim olsa şimdiye test yapmıştım ama :KK43:
Bu sağlık ocakları sanırım adetlı gunde bak ısmını unuttum uyumayınca boyle oluyor 😅bırsey takıyorlar neydı o ya bılen yazar oraya onu takdır en azından hap ıcemıyormussun bu da yöntem Allah gönlune göre versin varsada bereketıyle gelsın❤️

X