yeni evliyim aldatıldım

yaramazsa cöpe at gitsin.....:)
ne kendi canini acitiyorsunki.mafoldumben..birdahami gelceksin dünyaya....hemen defet..hic ugrasmaya deymez...seni düsünmeyeni sende düsünme...okader.kaydirigubbakcemile2...

Son düzenleme:
o kadar uzuldumkı okuduklarıma kendımı sızın yerınıze koydum ve dusundum cok buyuk acı daha cıcım aylarınız gecmemıs,malesefkı bu gıbı durumlar basa gelebılıyor ama onemlı olan senın kararın guvendıgın bır arkadsına veya aıle buyugune bu durumu anlat,bıtırmeye hazırmısın once bunu dusun,eger bıtırmeye hazır degılsen telefon falan hıc kurcalamayacaktın,cunku sımdı bılıyorsun herseyı oda tepkını gordu ,pasıf kalırsan artık rahatca yapacak bazı seylerı,Allah yardımcın olsun.

Gerçekten çok edepsizmiş ya
Böyle şey olurmu, ne demek ayyy insan deli olur .25 günlük evlisiniz birde
Kudurmuş ya valla çekme arkadaşım, bu adamın gözü fıldır fıldır dışarda demek ki

bencede çocukta yokken kurtuL derim bundan..ilerde daha fena sorunlar oluşur kaybettiqin yıLLara acırsın..

Nasil yani?? Okuduklarima inanmak istemedim,biranonce ailene durumu anlatip, yol yakinken bu adamdan kurtulman en dogrusu..

gerçekten çok kötü bi durum, şüphelerle yaşamak hele ki çok daha zor bir şey bundan sonra sen ne kadar uğraşssan da bunlar asla çıkmaz aklından ve en ufak bi olayda hemen acaba mı demeye başlarsın kendine bu kötülüğü yapma... böyle insanlar ne yazık ki asla yola gelmez senin için gerçekten üzüldüm allahım kimseye yaşatmasın böyle şeyleri. bence de çocuğunuz olmadan ve kendine daha fazla kötülük yapmadan bitir bu evliliği

Yuhhhhhhhhhhhhhhhhh yuhhhhhhhhhh Yuhhhhhhhh demek geliyor içimden 25 gunluk evlisiniz. Sizin şimdi canımlı-cicimli günleriniz olmalı böle sorunlarla uğraşacak günleriniz yok. Aklım almıyor ya. Daha 25 günlük geline böyle yaparsa illeriyi düşünemiyorum bile.

gerçekten bende şaşırdım ve açıkçası hayatta en korktuğum şey aldatılmak, bu nasıl bir şerefsizliktir ki, bunu kılıf takıp adını erkeklik koyup bizi kandırabiliyorlar, hayatına karışmak kimsenin haddine düşmez tabiki ama senin ki sıradan bi aldatma değil yani bir gecelik bir olay değil bu yüzden affetmek, senin aynı olayla karşılaşmana neden olur.

bir de sana benim erkek arkadaşımın dediği bi lafı söyliyeyim- erkekler evliliği kadrolu bi ilişki olarark görür ve ara sıra geçici eleman alır, bu sözünden dolayı bile açıkçası güvenmiyorum ona ama o nun demesine göre dönüp dolaşıp yine kadroluya döner diyo işte bu laf bile sinir etmeye yetiyo

gerçekten bende şaşırdım ve açıkçası hayatta en korktuğum şey aldatılmak, bu nasıl bir şerefsizliktir ki, bunu kılıf takıp adını erkeklik koyup bizi kandırabiliyorlar, hayatına karışmak kimsenin haddine düşmez tabiki ama senin ki sıradan bi aldatma değil yani bir gecelik bir olay değil bu yüzden affetmek, senin aynı olayla karşılaşmana neden olur.

bir de sana benim erkek arkadaşımın dediği bi lafı söyliyeyim- erkekler evliliği kadrolu bi ilişki olarark görür ve ara sıra geçici eleman alır, bu sözünden dolayı bile açıkçası güvenmiyorum ona ama o nun demesine göre dönüp dolaşıp yine kadroluya döner diyo işte bu laf bile sinir etmeye yetiyo
dürüst serefli bir erkek bu tür sözler söylemez..simdiden gercek yüzünü göstermis..onun gibileri illaki bir kilif buluyorlar...bana görede evlilik cok büyük bir sans oyunu gibi...dürüst serefli namuslu yuvasina esine sadik allah korkusu olan bir es bulana ne mutlu ..dünyanin hic bir hazinesine degismem böyle bir esi..

Son düzenleme:
Canım bak ilk bi ayda aldatanla gelecek kurulmazki.En başında kaç kurtul.İlerde çocuk falan olsa hamileykende aldatır seni.Bak evlendim ayrılmak zor diye düşünme bir sene sonra daha da bağlandığında ona muhtaçken bir daha aldatır.Kendine kıyma boşan

yardımlarınızı bekliyorum demen bile, senin inanmaya hazır olduğunu gösteriyo.
sen onun için yıllardır keklik olmuşsun çantada.
ta askerdeyken aldatmış seni.
bunları anlayamıyomusun?

inanma lütfen!

eğer devam edersen şimdiden gelecekteki tüm aldatılmalarını da kabul etmiş olursun.

bunu bil.

Aman ALLAHIM!!!!!!!!!!
25 gunluk evlisin, aldatiliyosun,
o askerdey ken aldatti zaten,
daha bu aldatmalar böyle uzaaaar gidddeeeer.

simdi ayrilmazsan, ilerde coluklu cocuklu ayrilirsin zaten
secim senin tabiki ama öyle olacagi 2x2 = 4 edeeerrr canim.

yolun ba$indayken bo$a gitsin, colak degilsin kör degilsin
ona muhtac hic degilsin.

Adamın hikayesine bak beri gel.
Tanımıyorumlar inkarlar , sonra hızlıca uydurulmuş geleneksel bir hikaye.
Milletin yalanı dolanı, inkarı nasılda cebinde geziyor?
25 günde bu tür cinsel içerikli temalar, sohbetler arayışı içinde olması da ayrı bir durum.
Pes yani.

Hayat sizin, evlilik sizin, karar sizin.

Ben sadece bu ve bunun gibi evli olup başkalarını arayan, cinsellikle dolu yazılar yazan, bunları uygulayan, aklıda, elide şeyinden başka bir yerde olmayan tüm erkekleri Allah'a havale ediyorum.

çok doğru ayıptr sölemesi.aç gözlülük ve doyumsuzluktan başka bişey değil!!! olamazda..
daha yeni evlenmşsn be adam daha ne oynaş peşndesn daha ne heyecn aryrsun.eşine yazık değil mi.hiç mi düşünmyrsun.
valla okurken pess dedm..tmm yapıyrsn da bahanelerin hazr olsn bari.neymş o senn arkdşınmşta bişiler öğrenirim senn hakkında demş.onu evlnmeden önce dese hadi nyse ama evlnmşsin ne duymak istyrsun ki.bahane mi blcan ayrılmak için..ayy çok saçma daha fazla knşup sinrlnmek istemyrum..
cnm aklını başına topla ve ii düşün.bu durumda dvm edeblmeyi yedirebilcek misin kendne ilk bunu düşün!!

Daha 25günlük evliyken bunları yapan ve birde üstüne üstlük saçma sapan savunma yapan(aldatmanın savunması olamaz) kişi sonraki yıllarda neler neler yapar.

Bence çocukta yokken derhal ayrıl bu heriften hiçbişey olmaz.

X