Yeni evin pisliği ve ondan da pis pasaklı ev arkadaşlarım

Eğer bu kadar takıyosan bu durumlara o evde kalman zor gibi biraz, muhtemelen dayanamayacaksın.

Ya ne öğrenci evler vardı şu reklamlardaki gibi “yeriz bee, seste çıkarıyo, kapa kapa” olan :)

Gittiğimde oturacak yer arayıp aynı yere oturup aynı yerden kalkıyordum, öyle yapamayacağımı bildiğimden hiç bulaşmadım :)

Sonra çalışırken eve çıkmıştık 3 arkadaş, valla ev misten öteydi :)

Ya bu çileyi çekeceksin ya da yurda döneceksin. Tek başına ev en güzeli ama sanmam ki maddi durumun el versin. Ben çalışırken 3 kişi kaldım yanlış anlama :)

+1

Valla üşenmeden yazcam bu saatte. Benden sana tavsiye sakın ha sakın kendinden taviz verme. Madem bu kadar da titizsin,valla ikisini de döndür evin içinde. Diyeceksin ki işinize gelmiyorsa çıkın bu evden. Ciddiyim bak böyle söyleyeceksin. Kimse kimsenin pisliğini temizlemek zorunda değil,sen de ağlamak zorunda değilsin. Söylediklerini yaşadım biliyorum. Eğer ki bunların arkalarındaki toplarsan bu böyle sürer gider hem psikolojin bozulur hem arkadaşlık diye bişey kalmaz ortada.Madem yeni çıktınız eve,al ikisini de karşına son derece de kararlı ve sert bir üslupla konuş.Çünkü biliyorum yumuşak üsluptan anlamaz bunlar. Gerekirse bana mesaj at. Gözümün önüne geldi şuan nasıl sinirlendim var ya bak ya.. kolay gelsin. Son olarak da eğer düzelmiyorlar sakın zorlama ya sen çık ya kov ikisini de canım. Sonra bana dua edersin. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…