Yeni ev 🙏

Allah hayırlısıyla dualarınızı kabul etsin. Tez zamanda dilekleriniz gerçekleşir inşallah. 129 tane “ya latif” çektim. Rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah🙏

Allah en kısa zamanda gönlünüzde duayı hayırlıysa nasıp etsin inşallah 🤲🤲Ya mufettihal ebvab, iftahlena hayrel bab "ey kapılar acan Allahım, bize hayırlı kapılar aç" duasını okuyun, Rabbım hayırlı kapılar acsın ve actırsın amin🤲

Allah hayırlısıyla dualarınızı kabul etsin. Tez zamanda dilekleriniz gerçekleşir inşallah. 129 tane “ya latif” çektim. Rabbim hayırlısıyla nasip etsin inşallah🙏
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🌸

21 gün 2000 adet Ya Rafiu Ya Malikül mülk daha sonra 21 gün 2000 adet Ya Fettah Ya Malikül mülk tavsiye ederim.

Selamün aleyküm arkadaşlar.
Herkesin gönlünde olmasını istediği bişeyler mutlaka oluyor. Biraz kendimi kötü hissediyorum bunu isterken o kadar evsiz kalan oldu son zamanlarda ama yine de gönül bu 😒

Yaşadığım yerden taşınıp aileme yakın bir yere gitmek istiyorum ama 2 senedir bu mümkün olmadı çünkü evimizi satamıyoruz ve eşimin tayini çıkmıyor.

Oturduğumuz evi satıp istediğimiz bir yerde hayırla sağlıkla ev alabilmemiz ve eşimin tayininin çıkması için bana dua eder misiniz 🙏
Ve acaba bunun için çekilecek bi zikir yada edilecek bi dua var mı bildiğiniz. Şimdiden Allah razı olsun 🌸
Keske tek derdim ev olsaydı 😥belki buda senin imtahanın imtanın en güzelini yasıyorsun allaha bolca tesekkür et emin ol evin de satilır ne istersen olur sadece allaha bol bol tesekkür et sükür et kardesim önün açılacak 😥

Keske tek derdim ev olsaydı 😥belki buda senin imtahanın imtanın en güzelini yasıyorsun allaha bolca tesekkür et emin ol evin de satilır ne istersen olur sadece allaha bol bol tesekkür et sükür et kardesim önün açılacak 😥
Allahım sizinde derdinize derman versin çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🌸

X