Yenı dogn ücüz bebklerımızın yardıma dua ya ıhtıyacları var

bende okurum bir tane, Allah şifa versin, daha fazla okuyabilseydik daha fazla alırdım ama olmuyor sanırım.

slm kizlar eymen ne tedaviye sonuc veriyor nede iyiye gidiyor cok cok dua edin lutfen ihtiyaclari var gercekten ve yasin toplayin br zahmetttt

kzilar etrafiniz arkads fala nyokmu sadece kendi okumamizla kalmayalim.her bir arkadas en az 10 arkadasina verse.o 10 kisi kendi 10 arkadsina verse böyle bir zincir olurturuldumu cabuk biter.
ben bu sekilde verdim ve 200 geckin yasin okunup bitti.daha da arkasi gelcek.kadinlar oturup mevlüt okuyorlar.orda dagitilcak yarinda. bir tane alan baska arkadslarina da dagitmaya deva metsin lüften cumyaya kadar 500 tamam olsun. rabbim sifalarini versin yavrularinnn

Çok geçmiş olsun.
Allah hayırlı şifalar versin...

Allahım şafii sıfatıyla şifa versin inşallah. Şu an okumak için müsait değilim. Müsait olduğumda tekrar girer alırım.

Son düzenleme:
bende okumakisterdim ablacım ama şuan müsait değilim. inşallah dualarım onlarla Rabbim tez şifalar versin

Allah şifa versin inşallah cnm (şuan müsait olmadığım için alamadım müsait olduğumda bitmemiş olursa bende okumak istiyorum.Tekrar uğrarım konuya)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…