Yenı dogn ücüz bebklerımızın yardıma dua ya ıhtıyacları var

mrb cnm 2 tane daha dağıttım arkadaşlarıma
yarın da bir kaç kişiye söylüycem yazarım tekrar
dualarım seninle ve bebişlerinle

bende simdi okudum yasinimi,rabbim en kisa zamanda acil sifa versin,onlari annecigine bagislasin,

98.jpg

kizlarr bebeklerimizden eymen hakkin rahmetine kavusmustur insallah diger iki bebek icin yasin okumaya devam edelim

kac gundur girmiyordu hastaneyi aradim ulasamadim...........
kafayi yiycem yaa sonra evi aradim cikan olmadibdedim yine denerim aradan saatler gectikten sonra eve tel geldi.............

aa almanyadan actim bir erkek sesi ben dedim gulun arkadasiyim bebeklerin durumunu soracaktim dedim........

biri iyi degil birisi iyi dedi sonra esim burada dedi dedim goruseyim............

sonra gule verdi ona sordum aynisi söyledi hic 3. bebekten bahsedilmiyor............

alacagim cevaptan korkarak sordum sessiz ve sedasiz dedim peki eymen nasil (EYMEN VEFAT etti )dedi gul..........

ayyyyy inanilmaz uzuldum teselli etmeye calistim ana yuregi ne yanginlar vardir onun icinde simdi .......

dedim metanetli ol ben bile tesselli edemedim gulumu....

yaa dedim diger iki bebek icin olacak dualarimiz kendine iyi bak sefatcin var uzulme diyebildim bu durumda ne denirdikii :KK43:

mekanı cennet olsun melegimizin annesine ve babasına başsağlıgı diliyorum umarım en kısa zamanda diğer meleklerimiz iyileşir:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

3 yasin daha okuttum.....sevinçle heyecanla girdim siteye iyi haberler almayı umarak ama eymen bebek için çok üzüldüm :KK43::KK43:Allah ailesine sabır versin...başları sağolsun...rabbim diğer ikisini onlara bağışlasın...

Son düzenleme:
allah sabır versin basları saolsun canım allah diğer ikisine uzun ömurler versin anne babasına bagıslasın yarabbim

kac gundur girmiyordu hastaneyi aradim ulasamadim...........
kafayi yiycem yaa sonra evi aradim cikan olmadibdedim yine denerim aradan saatler gectikten sonra eve tel geldi.............

aa almanyadan actim bir erkek sesi ben dedim gulun arkadasiyim bebeklerin durumunu soracaktim dedim........

biri iyi degil birisi iyi dedi sonra esim burada dedi dedim goruseyim............

sonra gule verdi ona sordum aynisi söyledi hic 3. bebekten bahsedilmiyor............

alacagim cevaptan korkarak sordum sessiz ve sedasiz dedim peki eymen nasil (EYMEN VEFAT etti )dedi gul..........

ayyyyy inanilmaz uzuldum teselli etmeye calistim ana yuregi ne yanginlar vardir onun icinde simdi .......

dedim metanetli ol ben bile tesselli edemedim gulumu....

yaa dedim diger iki bebek icin olacak dualarimiz kendine iyi bak sefatcin var uzulme diyebildim bu durumda ne denirdikii :KK43:

Çok üzüldüm canım:KK59: ne denir ki böyle durumlarda Başımız sağolsun Allah geride kalan bebişlere sağlık sıhat versin inşallah :85:

Canım Allah 2 bebeğe de sağlık sıhhat versin inşallah. Ben 1 tane okudum. Allah kabul eder inşallah. Annem de pazar günü okuyacak..

Canım dün ben bir tane okudum bir tane de eşime söyledim o okudu Allah kabul ederse :KK71:

X