Yenı dogn ücüz bebklerımızın yardıma dua ya ıhtıyacları var

BeyazOrkidem

“Hasbünallah ve nî’mel vekîl”
Kayıtlı Üye
25 Mart 2007
13.015
4.679
49
LÜTFEN DİKKAT!!!
selamün aleyküm kardeslerim
500 Yasin'i Şerif......................
Merhabalar arkadaşlar benim cok degerli bir arkadasim kk da talitan adli üyemizin henüz dünyaya gelmis olan ücüz bebekleri enfeksiyon kapmislar

Onlarin sifaya kavusmasi icin Allah'n rızası ile kabul oması için 500 yasini şerif okumaya başladık
Fakat 500 yasin'i şerf'i okuyacak 500 kişiyi bulmakta zorlanıyorum bu yüzden sizlerinde desteğine ihtiyacım var çünkü bir kişi yalnızca bir Yasin'i şerif okuyabilir eğer okumayı biliyorsanız ve etrafınızda Kuran'ı Kerim okumayı bilenler varsa onlarada birer tane dağıtırsanız çok mutlu olurum.
Eğer okumak ve okutmak isterseniz kaçtane yasin'i şerif aldığınızı lütfen yorum olarak yazın mesaj olarak bırakmayın gözümden kaçabilir bende bu sayede kesin sayı takibini yapabilirim.Bu yasini şerifler 30 kasim a kadar bitmesi gerekiyor bilginize
Simdiden teşekkürler Allah razı olsun.

kizlar talitan dan ALINTI
slm kizlar
ben doguma girmeden önce serum yerim enfeksiyon kapmisti, bebeklerin ücündede suan enfeksiyon var cok korkuyorum, sizdede böyle problemler oldumu, benim sezeryan yerimdede enfeksiyon var, cocuk doktoru anne görmeye gelmesin demis, bebeklere antibiyotik baslamislar yavrumun birtanesinin gögsünün yan tarafindan delik acmislar gögsündeki havayi bosaltmak icin, dokunduklari zaman cocuklar rahatsiz oluyormus, lütfen dua edinde bebeklerim yasasinlar, bugün cuma, aglamamak icin kendimi zor tuttum ama yapamiyorum artik, Allah onlari bize bagislasin nolur rabbim.

Allah razi olsun hepinizden

TOPLAM 500+359 yasin oldu

Son düzenleme:
bende şimdilik 5 yasin alayım.. bitince eğer devam ediyorsa tekrar alırım..allah tez zamanda sağlık versin bebeklere..

allahım acil şifalar versin canım..rabbim onları annesine bağışlasın...
bende alayım 3 yasin..

canım benim çok geçmiş olsun.. Rabbim acil şifa versin inşallah... biz enfeksiyon kapmadık ama benzer sorunlar yaşadık... çok şükür iyileştik.... inşallah siz de bir an önce kavuşursunuz sağlığınıza...
gurbet güzeli ben müsasit değilim canım okumak isterdim aslında... ama dua edicem minikler için...

çok geçmiş olsun cnm Allah acil şifalar versin
bende 20 tane yasin alıyorum 30 kasıma kadar bitmiş olur cnm

Ben anneme söyledim, 500 Yasin olunca herkes tek Yasin okuyabilir dedi. Sonradan fark ettim. Mesajda da belirtmişsiniz bunu. Annem 3 tane aldı. Arkadaşlarına dağıtacak. Daha dağıtabilirsem söylerim dedi. 30 Kasım'a kadar okuyacaklar inşallah. Bir tane de ben okurum inşallah. Eşim işten gelsin, ona da söylerim. O da okur inşallah.

Sonuç: 5 Yasini Şerif alıyorum.

Allah şimdiden kabul etsin. Acil şifalar versin. Bu güzel bebekleri annesine bağışlasın Rabbim. Amin.

Canım benim ben de bir yasin okurum şimdilik arkdaşlarımla konuşurum eğer okuyan olursa mesajla belirtirim..Allah bu üç güzel meleğe şifalar versin...

insallah en kisa zamanda be beklerinizine kavusursunuz allahin izniyle,bir tane yasinde ben okuyacagim insallah

Canım çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlıklarına kavuşurlar. 1 tanede ben okuyacağım .

1 tane de ben alayım RAbbim şifa versin meleklere ailesine bagıslasın saglıkla insallah

1tanede ben okuyum cnm Allah acil şifalar versin meleklerine
etrafımdan da araştırıyım okuyan olursa yazarım.
inşallah en kısa zaman da iyileşirler.

canım yeni hamile oldugumu ögrendim kendi bebegim için okuyacaktım 1 tane yasinde ben alayım üçüzler içinnn en kısa zamanda iyileşirlerr

bir tane de ben alıyorum eğer dağıtabilirsem kaç tane dağıttığımı yazrım.ALLAH acil şifalar versin bebişlere

bende alıyorum bir tane arkadaşlarımada söylerim okuyan olursa bildiririm.Allahım inş bu günleri unutturur onlara hayırlısıyla evdeki sıcacık beşiklerine gelirler.Allah acil şifa nasip etsn AMİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…