Yeni doğan farklı göz rengi

Zamanla düzelir diye düşünüyorum genelde yenidoğanların ortalama 2 ay sürüyor göz rengi oturması

Bence kendinizi gereksiz strese sokuyorsunuz öyle kalsa bile kötü değil ki farklı olur en fazla ve çok güzel duruyor bence gözlerdeki farklılıklar. ama düzeleceğini sanıyorum benim erkek kardeşimin ilk doğduğunda masmavi gözleri vardı büyüdükçe gözleri koyulaştı yani renk sonradan oturuyor

fotoğraf gözükmüyor.

neden öyle olmamasını dilediniz ki? çok eşsiz, güzel bir şey. üstelik bir sağlık sorunu filan da değil. bence rengi her ne olursa olsun bu kadar önemsemeyin.

Fotoğraf görünmüyor ama eğer görmesinde bir problem yoksa bence çok farklı ve güzel bir özellik

Benim ablamın bir gözü siyah bir gözü kahverengi ve bence çok güzel 😍. Hatta tek gözde yarı farklı yarı farklı bile olabiliyormuş. Eğer öyle ise takmayın kafanıza sıkıntı olacak bişey değil ve çok güzel oluyorlar öyle gözler ☺️

Benim ablamın bir gözü siyah bir gözü kahverengi ve bence çok güzel 😍. Hatta tek gözde yarı farklı yarı farklı bile olabiliyormuş. Eğer öyle ise takmayın kafanıza sıkıntı olacak bişey değil ve çok güzel oluyorlar öyle gözler ☺️
Benim halamın da bir gözü kahverengi bir gözü yeşil
Kuzenım de bir gözü mavi diğer gözünün yarısı kahve yarısı mavi😂😂

X