Yeni burun ameliyatı oldum lazere gittim lazerci kız farketmedi sizce bu iyi birsey mi ?

crazygirll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
75
21
25
Eski burnumu ve şimdi ki burnumu koydum ben doktoruma olabildiğince doğal olmasını istedim yakın çevrem farkediyor tabiki de ama çok doğal duruyor diyorlar sen soylemesen kimse anlamaz diyorlar bugün lazere gittim lazeri yapan kız anlamadı sizce bu iyi birsey mi farki görün diye fotoğraf attım

Ay içime su serptin kız anlamayınca birsey bende kötü hissettim diyorum hiç mi fark olmadı kız bana iltifat filan ediyor ama konu bir türlü buruna gelmiyor 🤣
Bazen diyesim geliyor ki "aaa estetık mı, hiç belli olmuyor" 😂Boyle dese iyimiydi, gerçekten begendim, hep sizinmiş gibi, güzelliğiniz ortaya çıkmış :nazar:

Eski burnumu ve şimdi ki burnumu koydum ben doktoruma olabildiğince doğal olmasını istedim yakın çevrem farkediyor tabiki de ama çok doğal duruyor diyorlar sen soylemesen kimse anlamaz diyorlar bugün lazere gittim lazeri yapan kız anlamadı sizce bu iyi birsey mi farki görün diye fotoğraf
Cidden inanılmaz doğal duruyor bide yeni diyorsun şişlik de vardır 5 6 ay sonra daha da oturur valla şekerim bana sorarsan 10 numara 5 yıldız olmuş bence herkesin estetik mi diye sormasındansa anlamaması daha iyi bu arada

Eski burnumu ve şimdi ki burnumu koydum ben doktoruma olabildiğince doğal olmasını istedim yakın çevrem farkediyor tabiki de ama çok doğal duruyor diyorlar sen soylemesen kimse anlamaz diyorlar bugün lazere gittim lazeri yapan kız anlamadı sizce bu iyi birsey mi farki görün diye fotoğraf attım
fotoğraflarınızı göremedim banada atarmısınız

X