Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Yeni bir umut

chocomel

Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2013
22
0
Merhaba kızlar
Bende uzun zamandır forumu ve özellikle göğüs büyütmeyle ilgili konuları yakından takip ediyorum. Hatta bir dönem çabalarınızı görüp bende faaliyete geçmek istemiştim ama üşengeçlik işte malum... :) Aslında ben göğüslerimden ne şikayetçiyim ne de memnunum göğüs altı ölçüm 73 üstü 82 cm yani ne hiç yok ne de tam anlamıyla var ama ince yapılı biri olduğum için anormal durmuyo :) Neyse gelelim benim konuyla ilgili araştırmalarım sonucu bulduklarıma ve düşüncelerime. Birincisi forumdaki bazı arkadaşlarımızında araştırıp paylaştığı gibi göğüslerin büyümesini sağlayan madde fitoöstojen. Bu maddeyi en çok içeren bitki ise pueraria mirifica adlı bir bitki. Bu bitkinin adı daha öncede forumda geçmiş ancak doğrudan kapsül hali hakkında paylaşımlar yapıldığı için forum yöneticileri tarafından banlanmış. Zaten şuan Türkiyede bu bitkiyi ya da tablet halini bulmak pek mümkün değil gibi. Ancak yurt dışında bu bitkinin tablet ya da extreleri oldukça rağbet görmekte. Ve yabancı forumları okuduğumda bu bitki sayesinde göğüslerini 2 beden büyütmeyi başarmış birçok insan olduğunu gördüm. Hatta fotoğraflarını bile koymuşlar sağolsunlar. Benim şuan öncelikli planım bu bitkinin güvenilir bir tabletine ulaşmak. İkincisi yine araştırmalarım sonucu göğsümüzün dışarıdan sürülen maddelere karşı çok hassas olduğunu hatta dışarıdan yapılan müdahalelerin (doğru ürünle masaj yapmak gibi) ağızdan alıma göre daha etkili olabileceğini öğrendim. Ki bu zaten KK kadınları tarafından çoktaan keşfedilmiş Şerbetçi Otu Kremleri, Yağlar vs. denenmiş bile. :) Tabi burada önemli olan doğru karışımı bulmakta ve ne yazıkki bu konuda deneme yanılma yöntemi dışında yapabilecek çok fazla bişeyimiz yok. Burada benim kendi fikrimse (hiçbir bilimsel veriye ya da deneyime dayanmamakla birlikte) soya fasülyesini lapa yapıp nar çiçeği yağı çörekotu yağı, çilek yağı gibi yağlarla karıştırıp göğsümüze masaj yapıp bekletmek. Neden böyle bişey atıyorum ortaya? Çünkü soya fasülyesi de fitoöstrojen açısından çok zengin bir madde. Yani böylece göğüs büyütme çabalarımızı içeriden ve dışarıdan desteklemiş oluyoruz. Henüz denemedim ama en kısa zamanda bu yöntemi uygulicam kesin kararlıyım. Sizlerde bana destek olup benimle birlikte bu yöntemi denerseniz en azından az bile olsa bir mesafe kat edebileceğimize eminim. Eh umut dünyası

Merhaba
Valla soya fasulyesi fikrinize bayildim. Cok mantikli aklima gelmedi daha once bunu yapmak. Eger denersen sonucu paylasirsan sevinirim:)
Pueraria mifrica bunun tabletini daha once bir ay boyunca kullandim ama baska hic bisey yapmadigim icin etkisi olmadi.
Bende saw palmetto ve cemen tableti var. tek merak ettigim icerigi ne
Kadar guvenilir bende teredutle kullaniyorum. Icine un falan doldurduklarini duymustum.
Paylasimlarini bekliyirum

Ben de yabancı forumlarda okudum, hatta şöyle bir şey görmüştüm erkekler de büyütüyordu tercihleri farklı erkekler sanırım baya büyütmüşlerdi...

sanırım bizim fitoostrojeni ağızdan alma konusunda sıkıntımız yok.. ama bu masaj ve yağ sıkıntı yani ne sürmeliyiz göğse bu önemli. eğer kolay ugulanabilir bişey çıkarsa ortaya başlarım ben de.

Konulara cevap yazmasamda senin paylaşımlarını yakından takip ediyorum zaten bende. Hatta bu soya fasülyesi fikrinide senin şerbetçi otu kreminden esinlenerek uydurdum Şu sıralar bende tüm boş zamanımı hem içerik hemde alışveriş bakımından güvenilir bi Pueraria mirifica tableti bulmaya harcıyorum. Bulduğum zaman buradan paylaşamasamda özelden falan yazabilirim ilgilenenlere. Bakalım tableti yada ekstresini bulursak işimiz kolaylaşır.

İşte ne kadar yediğimizle içtiğimizle destekliyo olsakta günlük almamız gereken dozu tutturamadığımızı düşünüyorum bende o yüzden bu arayıştayım. Afilli_kiz 'inda dediği gibi erkekler bile büyütebiliyo içerden ve dışardan yeteri kadar desteklendiği zaman.

şuan ingiizce bi siteyi inceliyorum detayları paylaşırım ama yorum yapan kadınların hepsi baya bi büyütmüşe benziyor...

bu arada soya fasülyesi pahalı mıdır? hiç alakam yok da kendisiyle şerbetçi otu karışımı hem pahalıya geliyor hem hazırlanışı zor hem de uygulaması...

Bende göğüslerini 6 inch yani 15.5 cm büyütmüş ve hedefi 20 cm civarı büyütmek olan birinin uyguladıklarını yazıyorum.

Pueraria Mirifica (PM) Tableti kullanıyomuş.

Keten tohumu yağıyla masaj ve egzersiz yapıyomuş.

Noogleberry diye bi aletten kullanıyomuş. Bu bi vakum aletiymiş daha önce duymuştum ama bu markayı ben ilk kez gördüm.

Methyl Sulfonyl Methane kısa adı MSM olan bi gıda takviyesi kullanıyomuş. Bunun ne olduğunu hiç bilmiyorum.

Kan dolaşımını hızlandırıcı bir tablet kullanıyomuş

Ve birde hipnoz yöntemi varmış sanırım bizim forumdaki telkine benzer bişey ona bakmadım tam olarak.

Kat ettiği yol mükemmel bence ve yapılamicak bişey de değil.

How to Get BIGGER & FIRMER Breasts Naturally - Effective Home Exercises - YouTube

Kızlar bu linkte herkesin evinde uygulayabileceği egzersiz hareketleri var. Ve bugünden itibaren yeni bir uygulamaya başlıyorum. 1 su bardağı suda 1 poşet sallama adaçayı ve 1 poşet rezeneyi demledim içine 1-2 damla elma sirkesi damlatıp buz kalıbına döküp dondurdum. Bugün o buzla göğüslerime masaj yapıcam. Masajdan sonra ütüyle ısıttığım havluyu soğuyana kadar sarıcam. Gelişmeleri yazarım.

Methyl Sulfonyl Methane nedir?
Tüm canlı türlerinin dokularında doğal olarak görülen bir organik sülfür kaynağı olup, organların normal çalışabilmesi için mutlaka bulunması gerekli bir kimyasal yapıdır. Sodyum veya sülfür gibi vücut için önemli minerallerden birisi olarak kabul edilmektedir. Bu maddenin metabolik faaliyetler sırasında kolaylıkla kaybedilmesi söz konusu olduğu zaman dışarıdan desteklenmesi gerekmektedir. İçerdiği organik sülfür vücutta en az 150 değişik malzemenin yapımından sorumlu olup, antienflamatör etkiye de sahiptir.
MSM le ilgili ilk çalışmayı bir Robert J.Herscheler 1955 yılında yapmıştır. Günümüze kadar MSM in çok değişik metabolik aktiviteler içinde yer aldığı gösterilmiştir.MSM en az su kadar toksik olmadığı bilinen bir malzemedir. Sülfürün bağ dokusunun yapımındaki öneminden yola çıkılarak MSM’in çeşitli artiritlerin tedavisinde kullanılabileceği anlaşılmıştır.Yaşları 55 ile 78 arasında değişen ve dejeneratif eklem hastalığı olan 16 hastanın yer aldığı bir çalışmada; 4 hafta sonra % 60, 6 hafta sonra ise % 80 civarında iyileşme saptanmıştır.

Ben anlamadim ya arastiralim sunu

Ben bunun göğüs büyütmek için illa gerekli bişey olduğunu zannetmiyorum çünkü ilk kez gördüm bende bunun göğüs büyütmede kullanıldığını sanırım sadece gıda takviyesi olarak kullanıyo çünkü bide C vitamini falanda kullanıyomuş o da alakasız bişey.

Ama kan dolaşımını hızlandırıcı takviye bana mantıklı geldi çünkü büyümeyi sağlayan şey zaten o bölgedeki kan dolaşımının hızlanması.

Ama kan dolaşımını hızlandırıcı takviye bana mantıklı geldi çünkü büyümeyi sağlayan şey zaten o bölgedeki kan dolaşımının hızlanması.

Nedir ki bu kan dolasimini hizlandirici gida takviyesi? Hap mi toz mu ilac mi ne acaba? Ayrica bu tarz seyleri kullanirken sadece gogus yararlanmiycak. Vucudumuzdaki hersey olumlu yada olumsuz etkilenecek. Ama sanirim baska careside yok

Ayrıca rezene yağının da kan dolaşımını hızlandırıcı özelliği varmış masaj yağı olarak da rezene yağını kullanabiliriz. Ve şu vakum cihazı gittigidiyorda falan çok ucuz yağla masaj yaptıktan sonra o alet de kullanılabilir. Şimdi onun da siparişini verdim

Nedir ki bu kan dolasimini hizlandirici gida takviyesi? Hap mi toz mu ilac mi ne acaba? Ayrica bu tarz seyleri kullanirken sadece gogus yararlanmiycak. Vucudumuzdaki hersey olumlu yada olumsuz etkilenecek. Ama sanirim baska careside yok

Onu açık açık yazmamış ama sanırım tablet ve yurt dışında bu tür gıda takviyesi satan yerlerde bunun envai çeşidi var Türkiyede de illaki vardır onuda araştırır buluruz.

ben kanım çok olsun diye(zaten fazla kanlı biriyimdir ama yinede fazlası zararlı olmaz diye) pekmez yiyorum hergün 3-4 tatlı kaşığı kadar acaba buda etkili oluyormudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…