Yeni bir şehir korkularım

Gizlilik kararı çıkartabilirsiniz.
Zor şeyler yaşamışsınız, yeni bir hayat için önünüzde inanılmaz bir fırsat. Korkmanız çok normal, alışırsınız ancak yeniden evlilik hayalleri kurmanız sağlıklı gelmedi bana. Bir erkeğe mecbur değilsiniz. Birinden daha yeni kurtulacaksınız. Şart mı ideal bir koca? Öncekinin hayrını mı gördünüz?
Sakin olun, yavaşlayın, kimseye mecbur değilsiniz. Erkeksiz de yaşanıyor.

Cok tebrik ediyorum sizi gittiginiz yerde güzellikler çıksınkarsiniza insallah . Bu tarz atama haberleri beni asiri mutlu ediyor

Koca filan aramıyorum ben hanfendi.sadece bir hayal.5 yıl sonrası filan için hani.karşıma ilk çıkan erkekle sevgili olmucam.istememde zaten.bundan sonra kimseyede güvenemem kolay kolay öyle.başım yandı bir kere.

Çok üzücü sarsıcı br durum psikoloğa görünmeniz şart. Ama atanmanıza o kadar sevindim ki bu hikayeden sonra tanımıyorum sizi ama sevinçten gözlerim doldu.. ne güzel bi kapı açılmış ve daha da güzellerini göreceksiniz inanın buna. Tedirgin olduğunuz konular şu an için normal yaşadığınız travma kolay atlatılıcak cinsten değil ama kendinize zaman tanıyın cesur olun lütfen. İnsanın en güvendiği darbe vurunca gerisi gelip geçici oluyo ve daha güçlü olucaksınız bu süreçten sonra en fazla sallanırsınız ama yıkılmazsınız

Psikolog tedavisi alıyorum.psikoloğum iyi gittiğimi söyledi.en son seansımda atanma olayını konuştuk hatta.bir gün sonra sonuçlar açıklandı.bi sonraki seansta bu durumı konuşcam.aslında ona da bahsetmiştim.atanıp başka bir şehre gitmek yeni bir hayat kurmak istediğimden.ama sonuç açıklandı.önce bir mutlu oldum.aileminde böyle atanmama sevinmemesi derken (aslında onların etkisinde kaldım galiba )ben böyle birden korkuya düştüm işte.aslında hiç korkmuyordum bi anda geldi işte düşünceler tek başıma yapabilcek miyim acaba diye.

Koca filan aramıyorum ben hanfendi.sadece bir hayal.5 yıl sonrası filan için hani.karşıma ilk çıkan erkekle sevgili olmucam.istememde zaten.bundan sonra kimseyede güvenemem kolay kolay öyle.başım yandı bir kere.
E öyle demişsiniz, kimse uydurup uydurup size cevap yazmıyor.

Yapabilirsiniz. Ailenizin korkması çok normal onları sakinleştirmek için yalnız mutlu olduğunuzu göstermeniz lazım

Öncelikle atanmışsınız hayırlı olsunn
Ekonomik özgürlük demek bu ülkede herşey demek kadın için hele de

Eski eş kişisi ile de bir an evvel ayrılmanızı diliyorum
Umarım çok kolay olur
tereyağında kıl çeker gibi

Dünyada mükemmel kadınlar olduğu gibi mükemmel baba ve eş olabilecek iyi erkekler de var
Umarım 2. Hayatınız çok güzel olur ve sevdiğiniz/ sizi seven kişiyle yeniden başlarsınız hayata

Son olarak ; 32 yaş günümüzde hiç geç bir yaş değil

Herşey gönlünüzce olsun

kanka ben napim o zaman 35 oldum öleyim gebereyim mi ahahahah. şaka bir yana her şey gönlünüzce olsun korkmayın. kendinize güvenin (kelin ilacı olsa başına sürer).

Herşeyi arkanda bırak yeni şehir yeni hayat yeni insanlar ayağa kalk güçlü ol sahip çık hayatına neden olmasın yeni hayat geçmişe takılı kalma boşan unut hatta boşanmak için şirin bile gözük yeterli düşsün yakandan boşanabileceğiniz erkekler ile evlenin çok doğru bir söz kesinlikle insanlar ayrılırken öyle çirkinlesiyorlar ki Allah'im ben nasıl görmedim deyip kendinizi suçluyorsunuz bu çok doğal yeni şehirde yeni hayatta sağlık mutluluk herşey gönlünce olsunönce kabullen yaşanması gerekiyormuş yaşandı bitti yenilere sağlık hayat kısa bu dünya pastasından sende nasibini alacaksın yeterli işte kalbin temiz olsun gülümse aklın karışırsa aynada gülümse kendineeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…