yemin ettim.bosanicam

Mrb arkafaslar bugum burda bir konu okudum ve bama cok ders oldu..kac gundur esimle bosanma karari almistim.ve yaninda uyumuyordum..cunku obama dedi bemi haksiz gorsen yanimda uyumassin diye.bende yatagi ayirmistim!!galiba yyrt disinda yasayan erkekler eskileri anlatma konusinda rahat!!bunu anladim oda kultur farkindan..konusini okuduim bayanim esi de onu hic bir yere gondermiyormus!markete bile bide ustelik eskilerle bulysup gorusuyormus bile!!benim esim buna bemzer bi gorusme asla yapmadi!!benimle bugin onca seye kavgamiza ragmen ilk adimi atti ve hatasini kabul etti..bemde onu affettim..beni seviyor bunu anladim!!cunku okadsr kavgamizdan sonra ayagima gelip defalarca konusmaya calismasi beni etkiledi!!ve bi karar verdim artikcben ona adim aticam..sevgimi ilgimi gostericem!! Bakalim ozman nasil olucaz..cuvaldizi kendime batiricam!!arkadasin konusu bana cok ders oldu!!benim esim beni heryere gonderir. Yaomak basarmak istedigim herseye destek olur!!ev islerine bile!!ben artik onu affetmeliyim!!psikologa gidicem unutmam lagzim!!cunku artik cok duzeldi eskiye gore!!ve cokta sanssiz sayilmam diye dusundum!!aramizda iletisim problemi olduguna karar verdim!!bi ilesitim uzmanina gitmeyi.!!hatalarinda onucsuclamak yerine kizmak yerine ona hatasini anlatmayi denicem kibar bi dillecbakalim ne olucak??gelismeleri yazicam

Yasadiklarina uzuldum ama surekli gecmise takili yasiyorsunuz..
sonucta o kizla beraberken sen yoktun hayatinda sen senden sonrasina bak oncesine degil...

bence kendini geliştimelisin erkeklere muhtaçsan sana değer vermezler

Ilk defa bir bosanma sebebi bu kadar sacma geldi bu sitede. Gecmise takilip iliskini mahvetmissin. Yazik olmus..

Ilk mesajin cok saplantili gelmisti bana. Bu kadar cabuk degisim beklemedim. Eskilerden konusulur her iliskide bu cok garip degil. Ama takilio kalmak kiskanmak 3 yil onceki sevgiliyle sevisti diye krizler gecirmek yanlisti.

Bundan sonra gecmisi bu kadar onemseme derim sana..

Bu forumda çok konu okudum ama böyle kurgu görmedim gerçekten harikasınız

ben cok uzuldum buna benimde esimle eski hayati hakkinda problemim var hepsi senin tirnagin etmez diyor ozur diliuyor her zaman ama ALLAHA cok sukur ailemle ilgili problemim yok bana kizmayin ne olur benim annem ALLAH korusun boyle olsaydi ben kaldiramazdim ALLAH yardimcin olsun

esim sexs hayatiyla ilgili anlatmiyorki bana ama benim konumdan ders cikartdigin icin sevindim bende senin konuyu okuyunca uzuldum ama esim bana calismiyorum diye hakaret etmiyor aksine calismami hic istemez senin konuyla benimki cok farkli canim

kizlar herkez hata yapar.ben anladimki kendine özgüveni olmayan kadinlar toplumumuzda daha çok eziliyor sanki kimseyle kendinizi kiyaslamayin bu hayat sizin sizde özelsiniz ve dünyanizin merkezine başkasini değil kendinizi koyup kendi mutluluklarinizi düşünürseniz herkeze daha çok faydaniz olur.yoksa o merkezdeki yok olunca geride sadece bir boşluk kalir.herşeyden önce siz hayat başkasi için eşiniz bile olsa o kadar uzun bir hayat yok.onun yaptiklari değil sizin neyi yapmak isteyip yapamadiklariniz daha önemli nacizane fikrim bu benim sağlikli huzurlu hayatlar diliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…