Yemek yapmayı bilmiyorum

Aysesevim2163

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2020
6
13
Arkadaşlar 18 yaşındayım liseden yeni mezun oldum baktım derslerim okumayayim dedim geçen hafta sevgilim bana evlenme teklifi etti ve ben kabul ettim 5 ay sonra düğünüm olucak ve ben bu zamana kadar hiç yemek yapmadım evim ayrı olucak ve kalabalık bir aile sözün kısası 5 ayda yemek yapmayı öğrenebilirmiyim? Kaynanan öğretir demeyin sevimli biri değil önümüzdeki ay halk eğitime yazilicam Ekim ayında aşçı yardımcıligi kurşuna gidicem sizce 5 ayda Halledilir mi sıfırdan

Arkadaşlar 18 yaşındayım liseden yeni mezun oldum baktım derslerim okumayayim dedim geçen hafta sevgilim bana evlenme teklifi etti ve ben kabul ettim 5 ay sonra düğünüm olucak ve ben bu zamana kadar hiç yemek yapmadım evim ayrı olucak ve kalabalık bir aile sözün kısası 5 ayda yemek yapmayı öğrenebilirmiyim? Kaynanan öğretir demeyin sevimli biri değil önümüzdeki ay halk eğitime yazilicam Ekim ayında aşçı yardımcıligi kurşuna gidicem sizce 5 ayda Halledilir mi sıfırdan
Biraz zorlasam annen yaşında olurum o yüzden yazıyorum.
Kuzum aklını başına topla. En güzel yıllarında gidip çile mi çekeceksin? Kendin yazmışsın kalabalık ve "sevimli olmayan" bi kaynana adayın olduğunu.

Yaşça epeyce büyüğüm. Çalışıp çalışmamak size kalmış bir şey ama, okuyup kendini geliştirmek gibisi yok....
Yemek konusunda da, sadece evlilik için değil, yemek yapmak her zaman için gerekli. Temel şeyleri öğrenmekle başlayabilirsin.

X