Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nasıl hissetmiyon yaaa ben sok
Tecrübelerime dayanaraktan diiiim kaşınıyosun ama yürürken bilmiin okulda arkadaşımın tokasını takmıştım okuldan getirdim hemde 2 kez annem dövmüştü beni bi daha kimsenin tokasını takma diye

Tecrübelerime dayanaraktan diiiim kaşınıyosun ama yürürken bilmiin okulda arkadaşımın tokasını takmıştım okuldan getirdim hemde 2 kez annem dövmüştü beni bi daha kimsenin tokasını takma diye
dövmesine daha cok güldüm

Banada ilk okulda okula giderken bulaştı annemin ineğinin pire ilacımı ne vardi yanlış bilmiyorsam kafama o ilaçtan sürdü ben saatlerce ağladım inek olcam diye

Banada ilk okulda okula giderken bulaştı annemin ineğinin pire ilacımı ne vardi yanlış bilmiyorsam kafama o ilaçtan sürdü ben saatlerce ağladım inek olcam diye
Benim annemde o tür bi ilaç sürdü kafama güneşe oturttu sıcaktan pişsinler diye bilmiyoki kafamda pişiyo

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…