Yediğimiz yiyecekler akıntı rengine etki eder mi

idillidi

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2023
9
-1
27
Evet kızlar merak ediyorum çünkü ben hayatımda hiç yeşil akıntı yaşamadım ama 3 gündür yeşil akıntım var. 3 gündür de sürekli sarma yiyorum. Biliyorum mantıksız olabilir bence mantıksız zaten bugün doktora gideceğim ama randevu saatim gelene kadar sürekli böyle kafamda kurup duruyorum. Akıntım da kokusuz o yüzden aklıma bu geldi ve büyük idrarımı yaptığımda peçeteyle vajinal bölgemi silerken inanılmaz yoğun oluyor hem renk hem akıntı olarak. Bu yüzden merak ettim

Allahım bu gözler daha ne okuyacak Belki vardır etkisi ancak sırf sarma yeşil diye yeşil akıntı nedir yaa. Enfeksiyon belirtisidir genelde yeşil akıntı Şimdi şuraya çıldıracağım gerçekten

Allahım bu gözler daha ne okuyacak Belki vardır etkisi ancak sırf sarma yeşil diye yeşil akıntı nedir yaa. Enfeksiyon belirtisidir genelde yeşil akıntı Şimdi şuraya çıldıracağım gerçekten
Ya evet çok komik farkındayım arkadaşlarım da dalga geçtiler baya ama napim çok korktum yeşil akıntı olunca

Ama doğru söylüyorsunuz sütlaçla beyaz, ananasla sarı, kolayla siyah yapabiliyorum ben. Siz yeni mi öğrendiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…