Aile Planlaması Yazz 24+4 Kullananların Paylaşım Alanı

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bende kullanalı 1 ay olacak pembeler bıtmeye 1 hap kaldı kahverengı akıntı gelmeye basladı gerıye kalan 4 beyazı içmeden yenı kutuya mı baslmama gerekıyo anlmadım

yok cnm hiç ara vermeden devam ediyorsun beyazlar bitiyor yeni kutuya pmbelere geçiyorsun ben 2. kutudayım ilk kutudaki 3. byeazda adet oldum 5 gün sürdü 4 günde lekenlemelerim oldu şimdi herşey normal ben memnunum 2 ay sonra düğünüm var düğünde 4. kutuda olucam :97:

adet oldum ama kahverengı lekenmeler seklınde oluyorum ve bugun 7. gunu olacak nerdeyse. adetım evlenmeden oncekı gıbı değil evlılığın ve hapın etksısı mı bu?

merhaba kızlar. Bende 15 gün önce yazz a başladım, reglim bitti herşey normaldi fakat bugün daha 15. hapı içtim tekrar adet belirtileri var göğüslerim ağrıyo, hafif kanama başladı gibi. regl oluyorum sanki tekrar tamam ara kanama ilk aylar olabiliyor peki benimki normal mi acaba?

bir de ilaç değiştirmek istediğimde beyazlar bitti diyelim, yeni kutuya başlayacağım zaman farklı bir ilaca başlasam sorun yaratırmı? koruması falan?

Bayağı kafam karışık ne güzel bitti birşey yok derken böyle olması:S ilgilenirseniz teşekkür ederim kızlarr

ara kanamalar oluyomus benım hala adetım bıtmedı 8. gundeyım. nette yaptıgım arastırmalarda da ara kanamalar olmus ve ılk adet uzun surmus vucut alısma donemını gecırıyo galıba göğüsler sısılık bende de var ama fazla rahatsız etmıyo. kanamayı kesmek ıcın apranax için demıs bazılarına doktor ama ben içmedim zamaten vucudum yenı bıseye alısıyo bı de onu yarıda kesmek ıstemedım.

yenı bı hapı dusunme bence sımdılık vucudun buna mı alıssın yenı hapa mı kendını daha fazla deneme tahtasına cevırme ben beklemek taraftarıyım.

Arkadaşlar merhaba başka yerlerde okudum bu tur ilaçlar hamile bırakıyormuş. Bu yazz da da öyle bisey olabilir mi acaba.

Merhaba yazalı uzun zaman olmuş ama bende aynı sorunu yaşıyorum siz naptınız ne oldu acaba

Merhabalar ben 3 aydır yazz kullanıyorum aralık ayının 1 inde adet oldum 7 gün sürdü bitti 14 ünden beri kahverengi kanamalarım başladı ve hala devam ediyor başına gelen var mı endişe ediyorum artık yaklaşık 12 gün oldu artıkk ağlama krizine giriyorum sinirlerim bozuldu doktora gitmedim başından geçen var mı böyle bi durum

Adet olmak istiyorum.yazz hapının yarısındayım.hapı yarıda bırakıp beyaz hapları içsem adet olur muyum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…