Yazmamak için zor duruyorum

siyahvemavi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2015
478
216
merhabalar herkese;

1.5 yıl önce ayrıldığımız eski sevgilimle tekrar deneme kararı almıştık ve bu süreçte bir şeylerin değiştiğini düşünmeye başlamıştım. Daha anlayışlı sevgi dolu bir adam vardı karşımda. Ağustosun son haftası bir şeyler garipleşemeye başladı. Görüşmeyecek miyiz diye sorduğumda işsiz olduğu için bunalımda olduğunu iyi olmadığını söylüyordu. Zaman zaman sabahlara kadar oturuyordu. Aramız bozulmaya başlamadan 1 hafta önce en fazla 6 ay kadar sonra evlenmek istediğini ilişkimizden ailesine bahsettiğini vesaire söylüyordu. O hafta sonu kardeşinin düğünü vardı. Davet etmeye bile gerek görmedi öncelikle ardından özlediğimi görüşmek istediğimi söyleyince saçma sapan bir şekilde tartışma çıkarttı ve iletişimimiz nerdeyse kopma noktasına geldi. Ben de kardeşinin düğünü olduğu gün instagramımı bilerek dondurdum. Görüp canım sıkılmasın diye. Ertesi gün de salgından dolayı aşırı rahatsızlandım. 3 gün ateşim düşmedi, mide bulantısı, çarpıntı derken defalarca acile gittim. hastaneden çıkamadım resmen, en son doktor kardiyologa yönlendirdi. Diğer yandan testler, tahliller, bilimum bütün her şey yapıldı bu süreçte. 4 gün ağzıma lokma koyamadım mide bulantısından. Ve bu süreçte ben hastayım vesaire diye hiç bir şekilde bu kişiye mesaj atmadım. Ardından iyileştim, bir çarpıntı hapıyla yoluma devam ediyorum şu an. iyileştim derken instagram hesabımı bir açtım engellemiş beni resmen şok oldum. Akşamına da whatsaptan engellendim.
2 hafta oldu ve ben halen özlüyorum unutamıyorum, her akşam rüyamda görüyorum. Yazmamak için kendimi zor tutuyorum. Öyle çok özlüyorum ki.

İlişkilerinizi sağlıklı bir sekilde bitirin. Arkadaşlık olur, aşk olur, aile ilişkisi olur fark etmez. Bağımlılık sizi hep kötü etkiler.
Siz görüşmek istemissiniz o istememiş, bu durumda yapmanız gereken sizin de onunla görüşmeyi reddetmeniz. Sizi istemeyeni siz de istemeyin. Sevmeyeni sevmeyin lütfen

Adam dengesiz belli. Ortada doğru düzgün sebep yokken görüşmemek için bahaneler, afralar, tafralar... Ay boşver hiç üzülme böylesi için. Valla değmez bak.

Bahane gibi olmuş
Yazmamalısın bence kaçan kovalanır

Şuan bende aynı durumdayım ama yazmıyorum tutuyorum kendimi :)

ben de yazmamak için zor duruyorum.

İlişkilerinizi sağlıklı bir sekilde bitirin. Arkadaşlık olur, aşk olur, aile ilişkisi olur fark etmez. Bağımlılık sizi hep kötü etkiler.
Siz görüşmek istemissiniz o istememiş, bu durumda yapmanız gereken sizin de onunla görüşmeyi reddetmeniz. Sizi istemeyeni siz de istemeyin. Sevmeyeni sevmeyin lütfen
değmiyor ama kalbe anlatmak zor.

Exten hiçbir .. olmaz
olduranlar nasıl yapıyor sanırım ben yapamadım.

ay cocuk gibi bu ne ya? engelle iliski mi bitermis?
bitermiş

Adam dengesiz belli. Ortada doğru düzgün sebep yokken görüşmemek için bahaneler, afralar, tafralar... Ay boşver hiç üzülme böylesi için. Valla değmez bak.
değmiyor ama kalbe anlatmak zor.

Kaçan hep kıymetli olur .Çünkü o sizin gibi değil sevmiyor ve ozlemiyor o yüzden sizi aramadanda yazmadanda görmeden de yaşayabilir.O zaten sizi istemediğini belli eden ilk taraf .Siz ister Kabullenin ister yalvarin.Zaten sağlıksız olan ve bu kadar kolay gözden çıkarıldığıniz bir ilişkinin sizi gerçekten mutlu edeceğine inaniyormusunuz.Ben burda gerçekten emin oldum kendine değer vermeyen ne kimse değer vermez çok doğru bir sözmus.Ne dediyse desin evlilik aile laf onlar yoklamis gitmiş ordamisiniz hala bekliyormusunuz zerre degistinizmi kapıyı yüzüne çarpacak hale geldinizmi diye.Siz tabi hala beklediginiz için ne zaman dönsem olur buna daha iyisi varsa donmesemde olur tavrına girmiş.Hic kızmayin bana gerçeği yazdım diye bu arada çok gecmis olsun iyi olun biran önce hastaneye cagirsaniz bile acidigi için gelse bile bu sevgi degillki

Zaten adam yazacak yüz bırakmamış ki. Yazarsanız gururunuzu ayaklar altına alırsınız. Yazmayın.
yazamam ki zaten
Kaçan hep kıymetli olur .Çünkü o sizin gibi değil sevmiyor ve ozlemiyor o yüzden sizi aramadanda yazmadanda görmeden de yaşayabilir.O zaten sizi istemediğini belli eden ilk taraf .Siz ister Kabullenin ister yalvarin.Zaten sağlıksız olan ve bu kadar kolay gözden çıkarıldığıniz bir ilişkinin sizi gerçekten mutlu edeceğine inaniyormusunuz.Ben burda gerçekten emin oldum kendine değer vermeyen ne kimse değer vermez çok doğru bir sözmus.Ne dediyse desin evlilik aile laf onlar yoklamis gitmiş ordamisiniz hala bekliyormusunuz zerre degistinizmi kapıyı yüzüne çarpacak hale geldinizmi diye.Siz tabi hala beklediginiz için ne zaman dönsem olur buna daha iyisi varsa donmesemde olur tavrına girmiş.Hic kızmayin bana gerçeği yazdım diye bu arada çok gecmis olsun iyi olun biran önce hastaneye cagirsaniz bile acidigi için gelse bile bu sevgi degillki
teşekkür ederim.
Hayır bı düşünün ne olduda düğüne gelmeyin diye hop tartışma cikarki kim olacak o düğünde gormemeniz gereken düşünün bı
zaten çağırsa da ailesiyle tanışmıyorken gitmezdim ama bilemiyorum sanmıyorum öyle bir şey olduğunu.

Gönlünüze göre olsun ben bu kişi için seçenek olmayın derim şimdiden böyle daha evlenmeden bilmemneden kavga yani sözde en güzel keyifli günler olacakken tartışmalar silmeler engellemeler yani sevgi nerede kalır burada uyum şart uyum anlayış yoksa hemen böyle dünyalar yıkılıyor taraflar engelleniyor da hiç umut vadetmiyor.Zaten ayrıl barış iliskilerin evliliğe varabilenleri büyük oranda ayrılıkla sonuçlanıyor .Kendinizi düşünün bu hayatda önce can .İnsanlar içkiyi sigarayı bırakıyor yeri geldimi sizde onu bırakabilirsiniz yani.Birde bence herşeyi bekleyin hayat yani bu kadar emin olmayın derim.

Gönlünüze göre olsun ben bu kişi için seçenek olmayın derim şimdiden böyle daha evlenmeden bilmemneden kavga yani sözde en güzel keyifli günler olacakken tartışmalar silmeler engellemeler yani sevgi nerede kalır burada uyum şart uyum anlayış yoksa hemen böyle dünyalar yıkılıyor taraflar engelleniyor da hiç umut vadetmiyor.Zaten ayrıl barış iliskilerin evliliğe varabilenleri büyük oranda ayrılıkla sonuçlanıyor .Kendinizi düşünün bu hayatda önce can .İnsanlar içkiyi sigarayı bırakıyor yeri geldimi sizde onu bırakabilirsiniz yani.Birde bence herşeyi bekleyin hayat yani bu kadar emin olmayın derim.
teşekkür ederim.

X