Yazlıkları kışlıkları kaldırmak dert mi sizin içinde?

Ay evet ya ben de süs eşyalarından aldımda aldım, toz almak evi süpürmekten daha zor geliyor ve hepsini indir tekrar yerleştir sinir oluyorum.

Benimde yorgan battaniye falan bazanın altında, elbiselerimizi ise hurçlara yerleştirip dolabın üzerine güzelce koyuyoruz berbat bi görüntüde oluşmuyor,
Odaya uygun renkler alınırsa hiçde kötü durmaz.
Herkes yerden şikayetçi, dolabınızın üzerinde yer yokmu kızlar....

kışlıkları hurçlara koyup bazanın altına yerleştiriyorumm.. ama nefret ediyorum yaaaa........

kızlar ben vakumlu poşet aldım kıslıkları ona koydum cok rahat oldu tavsiye ederim :teytey: :teytey:

bazıları bu poşetlerden memnun değil siz memnun olduğunuza göre markasını alalım lütfen bu senede vakumlayım bakalım nasıl olucak.senağlama:dance:

Ben Havasi Boşaltilan Torbalardan Aldim Tavsiye Ederim

Ben Havasi Boşaltilan Torbalardan Aldim Tavsiye Ederim

vakumlulardan mı bahsediyorsun yoksa farklı birşey mi?Ben vakumlu hurçlardan kullanıyorum süper.Bazanın altını görseniz şaşarsınız dolaplara koyacak birşey kalmadı.Bazanın altı 4 kat fazla eşya almış durumda.yastık,yorgan,battaniye,kazak vs.. dolu.Tavsiye ederim arkadaşlar.

canım vakumlu hurçun markası ne?
bende alayım diyorum madem bu kadar kullanışlı ve ayıp olmazsa kaç paraya aldın?
sevgiler...

canım vakumlu hurçun markası ne?
bende alayım diyorum madem bu kadar kullanışlı ve ayıp olmazsa kaç paraya aldın?
sevgiler...

Arkadaşım ben bir kere For You mağazasına gelmişti oradan almıştım.Birde Bim'e gelmişti.İsmini şu an hatırlamıyorum.Boyuna göre değişiyor fiyatı.Şu an Dia Mağazalarında var 2li hurç 8,90 ytl sanırım istersen bir bak.

zamanı geldi yine kışlıkları kaldırdım. çekyatların altına koydum bu yıl naftalinledim. çünkü beş yıl kadar önce naftalin hiç kkullanmamıştım kazaklarımın tamamına yakınını güve yemiş. uğraştırıyor bu işler.

hah evlenmeden korkuttunuz hanımlar

bizim şu anki evimizde ben bi çekyat altıyla gardolabı kapamış durumdayım
kardeşim bi çekyatı ve elbise askılarını
annemler bi çekyat altı ve kendi gardolapları
ufak kardeşim bi kapak ve tekli çekyat altı
en ufağımız da televizyon sehbası altı ve vitrin dolabını kuulanıyor

hiç birimizde yazlık indir kışlık kaldır derdiyle uğraşmıyoruz eşyalarımızın hepsi oralarda işte

evde 2 gardrop var ikisinin üzerine de ikeadan aldığım büyük kırmızı karton kutular var onlardan aldım yazlık kışlıkları değiş tokuş ediyorum.çok ta şık duruyor.yorgan ve battaniyeler bazaların altında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…