Yaza Merhaba Çekilişi

Beğendin mi gercekten :)
Hepsini gule gule kullan canim inşallah mutlu edebilmisimdir seni :)
Belli ki zaman ayırmada sıkıntısı var, ben sıkıştırmamak için atmadım mesaj. Geçen hafta eksiklerim var, haftaya göndereceğim dedi zaten.

Canim katilin kim biliyo musun? Bu tarz şeyler daha önce de oldu kimsenin hevesini kaçırmamak için böyle yapan arkadaşların tespit edip bir daha çekilişe almayabiliriz.

Asmu seninki de mi gelmedi?

benim hesaplarıma göre hediyelerini alamayan 8 kişi var şu anda gözümden kaçan varsa söyleyin;

solitarywoman
_melinda_ (katili bugün yollıycak)
_Lavin_ (katili bugün yollıycak)
sekerlikkkk
elif190
pafiremm
_asmunikal_
gunessel

bu arkadaşlara hediyeleri gelmedi diye biliyorum çünkü hediye topiğinde veya burada bir yazı göremedim...

minik katilim şimdi msj attı yarın kargoya veriyormuş hediyelerimi

kızlar selamm nasılsınız :)) Neler konuşuyorsunuz maıl alıyorum ama giremiyorum meraktan çatlıyorum burda ( Molama kadar meraktan ölmezsem okucam :)))))))))

Berfin'in katili de dün göndermiş. Öyle demişti canım.

benim de katilimden ses yok hala hediyesini alamayanlardanımama benim katilim evlilik hazırlığı yapıyor diye ses etmiyorum kısmet artık, biraz geç alıcam hediyelerimi

sen katilini biliyormusun. evlilik hazırlığı demişsin :26:

oda zararlı olmasın. yaşlandırmasın beni

oha budamı gol değil burcu sen benmkiydin ama

------------

ben mesela ilk gönderenlerdenim
hadı onuda geçtim. ben bikere aramasını mesaj atmasını isterdim.. buda çok zor bişi değil

Son düzenleme:

zeyneeep,pafirem benim kurbanımdı ve hediyelerine cuma günü kavuştu ki :26: hatta cuma akşamı hediye topiğine resimlerini de koyduuu :26:

bak burdaaa : http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=721111&page=16&p=35428705#post35428705

Son düzenleme:

whatsapptan baya bir muhabbet ettik biz cnm ordan biliyorum

Son düzenleme:
ben gönderdim geçen hafta kurbanımından gelecek haberi merakla bekliyorum.. Muhabbet etme konusunda söylediklerinize katılıyorum hediyeleri göndermeden önce sohbet etmek bişeyler paylaşmak daha anlamlı kılar. pantera ve amente'ye çok imrendim mesela maşallah
ha bi de zeynep kolye göndermişti bi arkadaşa hatırlayamadım o da çok ince bi düşünceydi güzel bi hatıraydı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…