Yaza Merhaba Çekilişi

zeynepp kil maskesinib tarifi nasıl.
birsürü kil var galiba aktarlarda. neli alayım :26:

Belli ki zaman ayırmada sıkıntısı var, ben sıkıştırmamak için atmadım mesaj. Geçen hafta eksiklerim var, haftaya göndereceğim dedi zaten.

ben olsam bozulurdum buna ama yaaa :26::26: sonuçta 20-26 mayıs arasında gönderilecek diye belliydi taaa mayısın başından. işin gücün varsa, yetişemeyeceğini dşünüyorsan girmezsin...

seni biliyorum mesela, hasta halinle bile gittin alışveriş yapmaya kurbanını hayal kırıklığına uğratmamak için..

yani fazla vakti olmayan girmeseydi keşke çekilişe.. :26:

günaydın kızlar hayırlı sabahlar

ben hiç iz peşinde olmadımki. kişiler azalınca yapma gereği duydum..:26:

hımmmmm

hadi onuda geçtim.. 2günde bir gelinsin dedik.
burada olan kişiler belirli kişilerdi.. her çekişte buna dikkat edilsin diyoruz ama yinede bunlar çıkıyor.

burada olan kişiler belirli kişilerdi.. her çekişte buna dikkat edilsin diyoruz ama yinede bunlar çıkıyor.

yaniii:26::26:

hadi sohbet etmesini geçtim buraya gelip, ama hediyeler en azından verilen süre zarfında gönderilmeliydi herkes tarafından...

3 mayısta belli oldu kurbanlrımız yaa, 3 mayıstan 26 mayısa kadar nasıl hazır edemez bi insan yani aklım ermiyo ona, koskoca 3 hafta var arada :26:

zeynepp kil maskesinib tarifi nasıl.
birsürü kil var galiba aktarlarda. neli alayım :26:

canım ben hazır olanlardan yapıyorum ya aktardan almıyorum...

kızlar bu söylediklerinize aynen katılıyorum topiği ilk açtığımda da kaç kere belirtmiştim...
katılmak isteyen yeni arkadaşların bazılarına da özellikle söylemiştim aktif olmak gerekiyo diye..
ama sonuçta bir yaptırımımız yok..
bakıyorum mesela topiğe hiç girmiyo mesaj atıyorum topiğede girmiyosun hiç diye kibarca...yoğunum diyo...e ama diğer topiklerde her gün akşama kadar yazışıyosun..yani böyle insana diyecek hiç bir şey yok

insanın muhabet etmediği birinden hediye alması ilginç
al benm görevim sana hediye vermekti bende gönderdim gibi oluyor.

hazır olanlar derken. aktardan hazır kil maskesimi ver dicem

insanın muhabet etmediği birinden hediye alması ilginç
al benm görevim sana hediye vermekti bende gönderdim gibi oluyor.

hazır olanlar derken. aktardan hazır kil maskesimi ver dicem

evet malesef öyle oluyo, onunda zevki olmuyo..
öncelikli amaç zaten muhabbet

yok canım hani paketli oluyo ya kozmetikçilerde ben bazen onlardan kullanıyorum bazende avonun ürünlerinden...
avonun siyah kil maskesi var o çok güzel beyazlatıyo resmen yüzümü..ama düzenli kullanmak lazım işte...

benim de katilimden ses yok hala hediyesini alamayanlardanımama benim katilim evlilik hazırlığı yapıyor diye ses etmiyorum kısmet artık, biraz geç alıcam hediyelerimi

ben öğrenir öğrenmez hemen birkaç parça almıştım olurda param biter vs diye bencede öğrenir öğrenmek hediyeler konusunda önlem almak önemli çok önemli bir mazeret olmadıkça karşındakini bekletmek kötü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…