Yaza Merhaba Çekilişi Hediyeler Topiği

Gamzecimm güle güle kullann

Zeyy kesene bereket kuzum

güle güle kullaaaan

diğer hediyeleri de merak ettim ama ben

bu kadar bekledik, çok özenilmiş şeyler gelmiştir heraldeee

akşam girebilirsem atıcam cnm patron 1 saatliğine gitmişti sonra bütün gün burdaydı foto çekemedim benim durumumda biri için artık çok özenmekten kasıt nedir bilmiyorum ama sonuçta benim için para harcamış geçte olsa elime ulaşan hediyeler var görün diye atacağım cnm

en sonunda bende hediyelerimi sergileyeceğim çok mutluyum fahri katilim zeyy88 hediyeler için çok teşekkür ederim çok değerliler benim için
hediyelerimin toplu hali
Eki Görüntüle 1150871 :
gamzeciiim ne mutlu çifter çifter gelmiş hediyeler çok beğendim hepsini zeyy'in kesesine bereket, diğer hediyeleri de beklemedeyizzz

güle güle kullan canım beğenmene çok sevindim
gönül daha güzellerini almak isterdi

zeynepcim kesene bereket canım benim ya sen ne kadan tatlı ne kadan düşünceli bi insansın yaaaaa..

mavişin aldığı hediyelerimin toplu hali

büyük kol çantası, iki adet tişört, bir tane penye pijama altı, 3 tane oje, 1tane küpe,2 ad bileklik,bereket narı biblosu,3 tane bardak vardı ama bir tanesi kırılmıştı, bir torba gofret falan vardı onlar dolapta olduğu için çekmeyi unutmuşum.

Hayırlı günlerde kullan tatlım

yine de güzel şeyler almış bence canım

güle güle kullan canım...

Ramazan icin bi cekilis duzenlenecek mi.?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

iyi gnülerde kullan inşallahh canım benm...:):):)

Canımcım
düğünüme bi ay kaldı yaklaşık olarak evelallah ın izni ile o heyecanlı güne az kaldı inşallah...
bu süreçte evimizi düzenlerken; senin o çoközel ve güzelhediyelerin evimin baş köşesini süsleyecek...
öyle şirin ve kullanışlı şeyler almışsın ki emeğine hayran kaldım...tekrar teşekkür ederim elifim......

Ramazan icin bi cekilis duzenlenecek mi.?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
kızcem yılbaşı çekilişi var belki katılmak istersiniz??
çoğu kişi katılamıycakmış canım o yüzden..
bende evden çok çıkamıyorum zaten 1.5 aydır işe de gidemiyorum..
kızcem yılbaşı çekilişi var belki katılmak istersiniz??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…