Yaza fomda girelim mi 😀

Evet kizlar ilk sayfaya ekledim kilolarimizi hedeflerimizi . Ordan takip edebilirsiniz Her cuma tartiliyoruz ve hafta hafta inceliyoruz. Hayirli basarilar diliyorum. 😄

Ve benden gelsin ilk kahvalti menusu bir yumurtadan beyaz peynirli omlet . Bir bardak limonlu ilik su. Ve yarim avakado 🙃 insallah haftanin sonunda 1kilo hedefliyorum bakalim

Suanki planım soyle acıkırsam 12 1 gibi kahvalti yapıcam. Acıkmazsam kahve elma gibi aea ogunle aksam yemegini bekliycem. Aksam yemeginde pilav makarna yok olabildigince saglikli yiycem. Aksam yemegi sonrasi cay kehve belki meyve hurma..
H.sonu ailece kahvalti disarda yemek oluyo dikkat edicem yine pilavvs yemem ama kajvaltida biraz borek yada disarda yemissek orda birsey olabilir. 2 lt su bide gunluk yesil cay bakalim plan bu spor yok emzirmede giden kalori.

Kahvalti omlette 3 yumurta yarim parmak peynir yulaf unu yulaf kepegi sut var. 3 te 1 i kizimin.

Eklentiler

• 20230303_114722.jpg
    20230303_114722.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 41
Hep boyle hazirliyamam bu arada bugun kizim izin verdi😅 kahvaltida acikmazsam yapmam

Suanki planım soyle acıkırsam 12 1 gibi kahvalti yapıcam. Acıkmazsam kahve elma gibi aea ogunle aksam yemegini bekliycem. Aksam yemeginde pilav makarna yok olabildigince saglikli yiycem. Aksam yemegi sonrasi cay kehve belki meyve hurma..
H.sonu ailece kahvalti disarda yemek oluyo dikkat edicem yine pilavvs yemem ama kajvaltida biraz borek yada disarda yemissek orda birsey olabilir. 2 lt su bide gunluk yesil cay bakalim plan bu spor yok emzirmede giden kalori.
Kahvalti omlette 3 yumurta yarim parmak peynir yulaf unu yulaf kepegi sut var. 3 te 1 i kizimin.
Guzel Bnce ztn emzirirken biraz yemelisiniz ki sut olsun :) biraz yuruyusde eklersen daha etkili okur

merhabalar bende katilabilirmiyim araniza? bende pazartesiden itibaren 3 haftalik detox a basliycam, bu surecte motivasyona cok ihtiyacim var. beraber dessteh olabiliriz <3

Değsik bir beslenmeye gerek yok. Ama kullandığınız tuz iyotlu olsun muhakak. Onum dışında troid hormonunu biz her sabah aç karnına ilacla alıyoruz. Sağlıklı olanlarda kendiliğimden oluyor. Ilacımızı icince aynı oluyoruz yani. Doz ayarlamak icin konturol icin drun dedigi aralikla tahlil oluncak okadar. Ben 9 yıldır troid hastasıyım birsekilde dra gittigimde kadin dogum dahi olsa soyluyorum troidimede bakın diye endokrine gitmiyorum baktirdigim dr yonlendirmezse. Yataginin yaninda olsun hapın hersabah ic. Ben bi eksisini yasamadım. Ilacini duzenli icersen sorun olmaz.

Guzel Bnce ztn emzirirken biraz yemelisiniz ki sut olsun :) biraz yuruyusde eklersen daha etkili okur
Yuruyus zor kizim gunumu dolduruyor leslie istiyorum uzun uyusa yatiriyorum 30 dk gecmeden emmeye kalkiyo 🤷🏼‍♀️

O kahvalti tabaginin 3 zeytinini kizım yedi omletimde yarisini yedim diger yarisini kizim ve bir arkadas geldi o yedi. 1de latte ictim

Biberler kizartma deil airfryerda yagsiz

Son düzenleme:
merhabalar bende katilabilirmiyim araniza? bende pazartesiden itibaren 3 haftalik detox a basliycam, bu surecte motivasyona cok ihtiyacim var. beraber dessteh olabiliriz <3
Hosgeldiniz. Detoks nasil anlatabilirmisiniz

Hosgeldiniz. Detoks nasil anlatabilirmisiniz
tabiki 2 sene once diyetisyenle calismistim o vermisti, aslinda 3 hafta saglikli besleniliyo, sabah ya yulaf ya yumurta, oglen protein aksam sebze ve ara ogun var ama aksam 6 dan sonra bir sey yenilmiyor. hatta afedersiniz 15 gunluk bir detox, dilerseniz menuyu sizinle payasabilirim. Ben gecen sene 15 gun o listeyi yaptim 3 kg ya yakin verdim ve baya inceldim ondan sonrada saglikli beslenmeye devam edip baya vermistim. benim icin guzel ve motive edici bir baslangic olmustu

Hosgeldin kilonu ve hedefini yazarsan seni de listeye ekliyim her cuma Sabah tartiliyoruz

İlk günden dolayıdır umarım başağrım çok fazla. Dün instagramda ir yazıya denk geldim ama bulamıyorum sizinle palaşmak istiyorum. Aslında kilo alma sebebi yemek değil hareketsizlikle alakalı olduğunu bulmaya çalışacağım benim dezavantajım masabaşında çalışıyoruö ve çok hareketsizim akşamları biraz daha hareketli olmak istiyorum artık. Ramazandan sonra sporum haftada 3 olacak

X