Yaz Tatilinden Dönenlerin Onerileri, Uyarıları, Gezi Notları!

ben herkese kıbrıs kaya artemis oteli tavsiye derim,,harika bi otel * * * * * yıldızlı
havuzdan denize yüzerek geçilebiliyo herşey mükemmel ,, mimarisi harika
sanırım temmuz ağustos fiyatları kşi başı gecelik bin YTL civarı (biraz dha fazla olabilr ama ben ödeme kısmıyla ilgilenmediğim için tam bilmiyorum)
onun dışında daha sakin bi yer daha biliyorumm... kuşadası güzelçamlıda * * * * yıldızlı bir otel - hotel faustina.
çok sakin ve çok güzel bir otel.güzelçamlının en iyi oteli diyebilirim. çalışanları , yemekleri , servisleri , denizi herşeyi çok iyi.
bidee marmariste ayderya otel var ( ayderiamıydı yoksa) neyse
oda * * * * yıldızlı ama faustina dan daha çok sevmiştim ben
yemek çeşitleri daha fazlaydı.
alanyada eliza beach * * * * . orasıda güzel denize sıfır . ama yani anladınız siz onu :))
aklıma gelenler bunlar
en iyiside kıprıstaki )

Gecelik 1000 ytlmi 1 hafta gitsen eşinle 14.000ytl 1 haftalık tatile bu ne yaaa :1shok: sanırım para ağacı olanlar gidiyor bu otele....

anaaaam ne yaptınız kızlar.aranızda pansiyona falan giden yok mu?ya da en fazla 1,000 ytl ile geçinip de tatile özenen?sizlerle ayrı yerlerde mi yaşıyoruz ki?ekonomik tatil öneren yok mu?

arkadaşlar ben o mesajı unutmuştum cevap gelmeyince gerilerde kalmış konu, şimdi gördüm güncellenince.
mesajı yazdığım tarihte kıbrıs'taki o otelin ücretlerine bakmıştım, yalanım olmasın ama 137-187 ya da o civarda bir ücretti ama 200 ytl nin altındaydı kesinlikle, belki de haftalık ücreti 1000 ytl civarıdır, matematiksel olarak bu çıkıyor. hoş gerçi bir haftalık da olsa bence gereksiz harcama! Tabii para kiminse harcasın keyfi bilir, sadece garibime gittiği için internetten bakmıştım.

bende baktım az önce o tarihte 145-190 arasında gecelik 1000 ytlyi okuyunca oteli merak ettim :uhm: altından mı diye:sm_cool: seda ödeme kısmıyla ilgilenmediği için bilmemesi normal

bu sene tatile gidemedim, ama daha önce gittiğim yerlerden erdek ocaklar ve avşa adasını tavsiye etmem, denizini sevmedim, ocaklar emekli yeri gibi geldi, avşaysa çok kalabalıktı..

muğla dalyana gitmiştim bir de, orda otel binlikte kaldım, 3 yıldızlıydı yanılmıyorsam, yemeklerine bayılmıştım cokacimcoook, dalyan nehir kenarında, denize dolmuş teknelerle gidiyorsunuz çok hoş gerçekten.. çamur banyoları da tekneyle 10 dakika sürüyor, kanolarla nehir turu yapabiliyorsunuz.. bir de göceğe günlük turla gitmiştik, yabancı turistlere söyledikleri fiyatın yarısına gittik nerdeyse... yerli turist sayısı çok azdı, genellikle ingiliz ve hollandalılar var, RUS YOK hihoyyyt

bu sene fırsat bulamadık ama fiyatlar sezon içerisinde 100 ytl civarındaydı...
kesinlikle öneririm... dalyan hem kafa dinleyebileceğiniz, hem eğlenebileceğiniz bir yer aşırı kalabalık ya da gürültülü bir yer değil.

selam arkadaslar.bende yaklasik üc yildir yurtdisinda yasadigim icin ögerturla 1 hafta tatil ayarliyorum.gecen sene bodrum voyage türkbükündeydik harika hele bir denizi var mavi bayrakli temiz.yemekler deseniz inanilmaz güzeldi hele bir tatli vardiki sormayin ben tam bir tatli canavariyimdirda.tatli yemekten yemege sira gelmedi.ama siddetle tavsiye ediyorum.bu sene kemer majesty club kemer beach deydik.tek kelime rezalet.rus kayniyor.odalar eski servis hic güzel degildi.paramizla rezil olduk yani.seneye insallah marmaris yada tekrar bodrum istiyoruz.marmariste grand ideal premium hotel ve hotel pasa beach arasinda bodrumdada yien voyage türkbükü yada armonie holiday village arasinda kaldik.sevgilerimle

Arkadaslar size turizmde calisan biri olarak tek sunu söylemek istiyorum.. Antalya Kemer tarafini kesinlikle ailecik bir tatil icin düsünmeyiniz..Orda calistim ve nergiscim arkadasimizin dedigi gibi tek bir kelime ile rezalet.. rus rus rus.. kücük rusya deriz oraya biz.. imkaniniz var ise ve antalya tarafini düsünüyorsaniz kesinlikle Kundu, belek, manavgat ve sideyi öneririm.. ama kemer ruslarin elinde ne yazikki..

walla arkadaşlar. eğer kız kıza olucaksanız(diorum çünkü anlatıcam) eğlenmeyi seviyorsanız gece hayatınızın çok çok güzel geçmesini istiyorsanız. kemer diorum ben . aura club. inferno club. kemerin number one ı.auranın içinde 7 bar falan var işde her bir barın kendine ait bi dansçı kızı var. ama ne dansçılar baka kalıosunuz böyle. o yüzden kız kıza gidin. gerçekten çok güzel oluyuo köpük partisi falan.

:dance:işde mutluluk reçetem duygularıma tercüman olmuş. özellikle kız kıza gidin lafıma karşılık .: alayı rus sevgilinizle gitseniz bile rahat edemeyebilirsiniz . istediğiniz kadar güzel olun o diil konu. bende güzelim amakonu o diil yani.

Biz geçen yaz fethiyeye gittik. Lyka word otelde kaldık. İnanılmaz güzeldi. Gece 12 ye kadar kesintisiz açık büfe ve italyan çin rus mutfağı gibi dünya mutfakları vardı. Denize sıfır bi otel. Manzara muhteşem tavsiye ederim.

Arkadaşlar bu başlığı geçen yıl açmıştım. Aramıza bu yıl katılan arkadaşların da paylaşımlarını bekliyorum. Ya da benim gibi ekleme yapmak isteyenlerin.

Haziran ayında bir haftasonu kaçamağı ya da kalabalıktan önce tatil yapmayı düşünen varsa, Avşa Adası'nda 1 Temmuz'dan önce fiyatlar oldukça uygundu. Haziran sonuna doğru denizi Akçay-Sarımsaklı'nın Temmuz-Ağustos'taki halinden daha sıcak oluyor. Ancak yemek bulma imkanınız kısıtlı olabiliyor seçenek açısından, ama sahilin ve denizin tadını çıkarabiliyorsunuz kaydirigubbakcemile2

Not: Denizi çabuk derinleşiyor (barları takip edip, parkın olduğu bölgeye geldiğinizde, diğer tarafları bilmiyorum.) Küçük çocuğu olanlar biraz dikkatli olmalı.

anaaaam ne yaptınız kızlar.aranızda pansiyona falan giden yok mu?ya da en fazla 1,000 ytl ile geçinip de tatile özenen?sizlerle ayrı yerlerde mi yaşıyoruz ki?ekonomik tatil öneren yok mu?

Evet arkadaşlar, pansiyon-motel-küçük otel, fiyatı uygun olacak; sadece yatmak ve yemek yemek için kalmak üzere konaklama imkanları olan, OK ya da YP şeklinde önerisi olan arkadaşlar var mı? :Saruboceq:

merhabalar öncelikle olarak.size birşey sormak istiyorum biz geçen yaz kuşadası selçuka gittik ephesus prıncess e güzel bir oteldi yemekleri havuzu odası harika idi tam kafa dinlemek ve rahat etmek için idealbir oteldi yalnız eğlence olayı sıfır ve denizi pis di ama biz yinede eğlendik (balayında olduğumuz için :)) neyse birşey sormak istiyorum bu yaz fethiye ölüdenize gitmeyi düşünüyoz 5 yıldızlı güzel hoş fazla rusların olmadığı hani rahat tatil yapcağımız bi yer önerebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Bodrum merkezi değil de koyları hakkında bilgisi olanlar, üst üste insan olmayan, nispeten sakin olan yerlerini ve yp motel tavsiyeleri varsa paylaşabilir mi?

yorgun savaşçı harbiden yorulmuşsun sen yaaaa!:teselli:
ben turgut reis ve adını unuttum turgut reisi geçince birkaç yer var oraları sevmiştim!
sen sakinlik arıyosun madem neden bodrumu düşünüyorsun ki?:sm_confused:
datçaya falan gitsene!oralar daha sakin!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…