Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yaz geldi, iyice moralim bozuluyor:(

ephot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2009
438
0
kızlar bu biraz saçma bir topic olabilir ama paylaşmak istedim sadece...
yaz geldi malum, millet askılı, düşük yakalı badileri, blüzleri giymeye başladı. memişler forakaydirigubbakcemile3
ya herkesin göğüslerine bakar oldum, bakıp bakıp kendiminkilerle kıyaslıyorum. benimkilerden büyük mü acaba yoksa küçük mü, a güzelmiş, benimkiler de böyle görünüyor mu acaba, bilmem nesempatiksalakcinni millet sapık sanacakohaoldumsmile
güzel güzel memişleri gördükçe de ayrıca moralim bozuluyor. yazın gelmesi bana yaramadı, iyice sıyırdım:sinifsinif:
sizde de aynı şey oluyor mu, tek çatlak ben miyim?

ahhh yalnız değilisiniz bende de aynı sorun var minicikler herkese bakar oldum bide bikini zamanıı... istediğim gibi bikinide bulamıyorummmm

yaz geldi malum, millet askılı, düşük yakalı badileri, blüzleri giymeye başladı. memişler forakaydirigubbakcemile3
ya herkesin göğüslerine bakar oldum, bakıp bakıp kendiminkilerle kıyaslıyorum. benimkilerden büyük mü acaba yoksa küçük mü, a güzelmiş, benimkiler de böyle görünüyor mu acaba, bilmem nesempatiksalakcinni millet sapık sanacakohaoldumsmile
güzel güzel memişleri gördükçe de ayrıca moralim bozuluyor. yazın gelmesi bana yaramadı, iyice sıyırdım:sinifsinif:

hayır canım yalnız değilsin delikafadulden
offf yaaa :a015:

kesinlikle değilsin bi kadın görsem önce göğsüne bakıyorum. hele şöyle hafif degajeli hatları belli eden bir bluz giymişse bi bayan yürürken o göğüsler küçük salınımlar yapıyorsa o noktada odaklanıp kalıyorum. yanında erkek arkadaşı varsa benim erkek arkadaşım çocuğa mı bakıyorsun der. hayır kadına bakıyorum diyince bişi demez :KK70: ama sapık gibi milleti süzmek hiç hoş değil ya insan kendini bi tuhaf hissediyor

o göğüsler küçük salınımlar yapıyorsa o noktada odaklanıp kalıyorum.
ya evet, bir de sallanmıyorlar mı kımıl kımıl, sorma, ben de bakakalıyorum!
eğer birisininki gerçekten hiç sallanmıyorsa, hıh diyorum bu da bizdenkaydirigubbakcemile3

bana da hep böyle oluyor yanlız değilmişim :) katılıyorum yolda yürürken kızlarn göğüslerine bakar oldm bunu ki iyi bak bu küçük falan millet sapık sanacak yaz da geldi bikini de ne yapıcaz of valla milletin vucudu taş gibi diyorm kendimi ağlarken bile buluyorm .s

Valla ben tam meme sapığıyım :KK70: Büyük göğüs görünce bööööle bakıyorum kıskanıyorum da tabiki de...

Gerçi benimkisiler o kadar küçük değil de sarkık yaa.Kilo alıp vermekten saldılar... ıki haftadır dumbell göğüs hareketlerine ağırlık verdim birde sert bir topu(şu bebelerin oyanığı plastik top) gçğüs hizamda tutup sıkıp bırakıyorum, baakalım... Sarkan göğsün toparlanması zaman alırmış. 4-5 ay sonra toparlanmazlarsa var yaaa :p

isteyebilirsiniz tamam ama... neden o kadar gösterme meraklısısınız onu anlamadım! benimkilerde öyle görünüyor mu da ne demekmiş ya! hayret bişey! kusura bakmayında normal değil bana göre.hani şuanki halinden daha farklı isteyebilirsiniz de ...

isteyebilirsiniz tamam ama... neden o kadar gösterme meraklısısınız onu anlamadım! benimkilerde öyle görünüyor mu da ne demekmiş ya! hayret bişey! kusura bakmayında normal değil bana göre.hani şuanki halinden daha farklı isteyebilirsiniz de ...

siz yanlış anladınız heralde, boyle yargılamadan once anlamaya çalışsaydınız keşke. oyle görünüyor mu derken, o an oyle görünüyor mu demek istemedim, genel olarak benimkiler de boyle güzel duruyor mu anlamında soylemiştim. çok şaşırdım, ben askılı , bisiklet yakadan daha düşük yaka bile giymeyen br insanım, gösterme meraklısı olmam söz konusu bile değil. kendinize gelin.

bizim amacımız göstermek falan değil sadece göğüslerimiz küçük olduğu için kendimizi eksik hissediyoruz o kadar eğer gösterme meraklısı olsaydık su an burada olmazdık..

siz yanlış anladınız heralde, boyle yargılamadan once anlamaya çalışsaydınız keşke. oyle görünüyor mu derken, o an oyle görünüyor mu demek istemedim, genel olarak benimkiler de boyle güzel duruyor mu anlamında soylemiştim. çok şaşırdım, ben askılı , bisiklet yakadan daha düşük yaka bile giymeyen br insanım, gösterme meraklısı olmam söz konusu bile değil. kendinize gelin.

yalnız ilk mesajınızdan öyle anlaşılıyor gibi gelmişti bana.yinede daha temkinli olmalıydım belki.kırmak istemedim gerçekten.. yanlış anlamışım.afedersiniz

bizim amacımız göstermek falan değil sadece göğüslerimiz küçük olduğu için kendimizi eksik hissediyoruz o kadar eğer gösterme meraklısı olsaydık su an burada olmazdık..

size bir lafım olmadı zaten.eğer öyle değilse zaten mesele bitmiştir.

ya ben gösterme meraklısıyım aslında olsa da göstersem, hayalimdeki gibi olsa valla hiç çekinmem göğsümü gere gere yürürüm :KK70:

yok öyleyim cidden, olunca göstermek isterim yani tamamen açmak değil derdim ama bi sexi görünmeyi arzuluyorum. öyle olanların dışlancağı bir yerde miyim diye baktım sadece.

X