Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

olur canım
mesajını bekliyorum

nan larisa bana inci küpe olmaz
sen almıştın ya
onun başka renginden de al
taka taka eskittim la

len o boncuklu bu incli beyaz küpe büyüklü küçüklü taşlı taşsız küpeler var
cok harikalar

alımla sana doyuramadık kk ailesi olarak snei hediyeye

Kızlar valla yetişemiyorum gene kaynatmışsınız.
melodi izinde dimi.

Tamam kraliçem opuyorumnanaktan

Buara şimdi pazartesi çekiliş olacak.Örneğin ankette 19 Temmuz - 28 Temmuz arası seçildi.Bu tarihler arasında kargoya verilmesi gerekiyor dimi şimdi.

geniş yaptırt
cekirdek aile olunca hepimiz sıga bilelim:icecream:
hepsine birer boya badana fırcası vurarım cıkarız

Kocanla sığın yeter sempatiksalakcinni birbirinizi keselersiniz bol bol artıkın ..

Hem yeriniz dar olunca daha ormantik olur sempatiksalakcinni

öncelikle herkese iyi geceler sıze bı kac kelıme solemeden gecmek ıstemedım ılk sayfadan berı okuyorum ama kendımı zor tuttum oncelıkle benım hakkımda ısım vermedende olsa uzerıme alınırım cunku okadar bellıkı bu cok kırıldım maddı sınırlar konularak hedıyelesme olayına gelınce belkı arkadasımın ıstedıgı hedıyeyı yollayamasamda solenmek ıstemesemde 100 lırayı gectı kargo ıadelerıyle ffelan ama konu maddıyat deıl evet hedıyesını gerı yollamadım cunku o donem gercekten zor durumdaydım esım hapısteydı kımseyı ıncetcek bısıde solemedım benım hakkımda cok konusuldu cvp vermedım daha once ıkı cekılışe katıldım ıkısıde mukemmeldı son cewkılışdekı tatsızlıklar yuzundenmı sırf benım yuzundenmı bana cekılış oldugu bıldırılmedı burası da ayrı bır takıntı herkes kendıne gore haklı yınede herkesın gonlune gore sonuclanır arkadasımın hedıyesınıde mutlaka yollıcam kendısı memleketten dönünce neyse uzatmaya gerek yok ıyı eglenceler

Günaydin, batan güneş umudumuz, doğan güneş tesellimiz olsun.. hayirli ve bereketli gunler diliyorum..opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…