Yaz' a Merhaba Çekilişimiz Başlıyooorr...

pamuğumm merakla bekliyorum canım resimleri
çok güzel geçer umarım

merhaba hatunlar,nasılsınız görüşmeyeli? ne var ne yok bakalım? çekiliş için fikir belirtiyoruz sanırım,bence ramazan bayramı fikri çok güzel.bir de yaz ya malum çoğu kişi tatile gider.tatil hediyesi diyede yollayabiliz değil mi? hee bu arada songül ablacığım rica etsem benide listeye ekler misin? herkese kolaylıklar ve iyi akşamlar dilerim

songül ablacım çekilişe katılmayı çok istiyorum ama göndermeler en az bir ay sonra olacaksa.bir ay boyunca evimde olmayacağım çünkü.eğer böyle bir durum olacaksa benide ekleyinnnnnnn:))))

slmmmm ben geldım 15 gundur hıç nete gıremedım bu gece yengemdeyım esımle netten goruşmek ıçın geldım azıcık hasret gıderelım
gecmışı okuyamadım ama cekılışe katılmak ıstıyorum sagolsun songul ablacım aradı

hepınızı opuyorum k.i.b
haftayada ıstanbula gecıyorum bakarsınız ıstanbullu arkadasları gorurum

aman bi bakayım sayfaa varmı bişeyler diye bi baktım çekiliş var gerçi tarih konusu bellimi tam bilmiyorum anlamadım en son katılım ne zaman bi süre internete giremeyecem ama katılmak isterim tam tarim bellimi arkadaşlar

songül ablam benide eklermisin
bu çekilişe bende katılmak istiyorum Allahın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…