Yavrusunu kaybetti arkadaşım

A

ayçiçeği

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ayçiçeği
arkadaşlar bu akşam moralim çok bozuk kendimi oyalayacak bir şry bulamadım ağladım ağladım bi türlü açılamıyorum .Ben bir tekstil fabrikasında nakışcı olarak çalışıyorum bu akşam 4 12 vardiyasına gittim yemeye çıktık yerimize oturduk bir çığlık sesi duyuldu ne olduğunu anlayamadık arkadaşımın kızı yani annesiyle beraber çalışıyor ama bölümü farklı daha kız 17 yaşına yeni girmiş brode makinaları var perdelerin nakışını yapıyor nasıl olduysa başını o silindirli araya sıkıştırmış ne yazıkki kaybettik annesini gözü önünde makinadan hemen çıkartsalardı belki yaşardı diyorumama çok kötüyüm annesinin o feryatları beni mahvetti ne kadar acımasız bir dünyada yaşuyoruz kadının durumu iyi olsaydı belki yavrusunu fabrikayakoymazdı aldığı asgari ücret ne oldu şimdi nasıl dayansın şimdi evlat acısına ne kadar tarlı bir kızdı ablacığım demeden laf konuşmazdı ALLAH anasına sabırlık versin bu moralle yarın işe gideceğimi hiç sanmıyorum

• Konu Sahibi ayçiçeği
Ayy inanmıyorumbenneyaptımkibenneyaptımki

ne biçim bir işveren makinaların korumaları olması gerekirrr ya!!

Allah ailesine sabır versin ateş düştüğü yeri yakar:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

• Konu Sahibi ayçiçeği
bu akşam okuduğum 2. çok üzücü haber bu. ne denir ki böyle bir durumda. kader mi, ihmal mi, talihsizlik mi, oof off.

allah sabır versin annesine ve tüm geride kalanlara. mekanı cennet olsun talihsiz kızın.

• Konu Sahibi ayçiçeği
Tüylerim ürperdi.
Aglamamakicin zor tutuyorum kendimi.
Allah'im sen o anneye sabir ver!!
Ona sabirlarin en büyügünü ver.
Nasil bir acidir bu.
ALLAH hic kimsenin basina vermesin, hic bir ocaga evlat acisi düsürmesin.
O güzel kardesimizinde mekani cennet olur insallah.

• Konu Sahibi ayçiçeği
allahim böyle bir aciyi düsmanima bile yasatmasin.allah o kadina sabir ötesi bir sey versin..dayanmasi cok zordur eminim.kizcagiza allah rahmet eylesin,,,,

• Konu Sahibi ayçiçeği
Allah dayanma gücü versin kadıncığaza nasıl bi acıdır bu ya rab (( nasıl dayanır yürek buna Allah rahmet eylesin

• Konu Sahibi ayçiçeği
Offfffffffffff!!! Dayanması çok zordur.:çok üzgünüm:
Yüce Rabbim Ailesine ve size sabırlar versin.
O Annenin ızdırabını her an sizde içinizde hissedeceksiniz
Çok çok Acı... Kelimelerin tükendiği yer.:çok üzgünüm:
Allah rahmet eylesin. Cennette buluşana kadar Allah yardımcıları olsun.
:a015:

• Konu Sahibi ayçiçeği
gece gece kavurdun icimi be arkadasim yarabbim bir anne icin varmi bundan buyuk aci acaba yarabbim kiyamam yavrum ya hayatinin baharinda uzuntumu anlatacak kelime bulamiyorum bogazimda dugmuk oldu nasil bir is makinasi ya guvenlik seridi yokmu bukadar olumcul olabilecek bir makinanin korumasi guvenlik seridi olmali her en ufak dikkatsizlikte sonuc boyle mi olucak arkadasinin basi sagolsun

• Konu Sahibi ayçiçeği
OFFFF

bütün yüz kaslarım gerildi bir anda....

Allah sabır versin anneye...off off offf yaa....

gencecik kız....:çok üzgünüm:

Allah rahmet eylesin...

3 kuruş para için insanlar canından oluyor işte....
bazılarıda paralarını nasıl harcıycağını şaşırır....ne adaletsiz bir dünyaa...offff

• Konu Sahibi ayçiçeği
Allah sabırlar versin ailesine.
dikkatsizlik, tedbirsizlik ya da ihmal.
giden gencecik bir yaşam.

• Konu Sahibi ayçiçeği
çoook korkunç bir durum çok dehşet verici..

hayat boyu hafızalardan silinmez..

o Anneye sabırlar diliyorum ama ne desek boşş... ateş düştüğü yeri yakar..

çok çoook üzüldüm başınız sağolsun

• Konu Sahibi ayçiçeği
allahım bir evlat sahibi olmadığım halde öyle içim acıdıki
yarabbim yüreğine sabır versin o annenin...
hepinizin başı sağolsun canım...
allah mekanını cennet eylesin kuzusunun........

• Konu Sahibi ayçiçeği
Allah'im icim gitti yarabbim tuglerim diken diken oldu gene ((
Allah'im bu nasil aci bi haber
o Annenin icindeki hisler nedir nasildir
Allah sabir versin Annesine, mekani cennet olsun o kizin, Allah'im sabir ver anasina ne zor bi durum rabbim bu, kimseye gosterme rabbim dusmanima bile

• Konu Sahibi ayçiçeği
Çok kötü oldum ya...
Allahım nasıl dayanılmaz bir acıdır gözünün önünde hemde...
Allahım ona sabırların en büyüğünü versin...

• Konu Sahibi ayçiçeği
Ne büyük acıdır evladının acısını yaşamak o yaşa getirip Allah'ım bol sabırlarını ver annesine senağlama çok kötü oldum görünce offf bu dünyadaki en büyük en zor sınav olsa gerek o anneyi düşünemiyorum senağlama

• Konu Sahibi ayçiçeği
aaaaaa....
çok üzüldüm vallahi tüylerim diken diken oldu..
Allahım rahmet eylesin.

• Konu Sahibi ayçiçeği
aman Allahım,bu nasıl bir olay böyle...
Allah sabırlar versin,Allah rahmet eylesin...
çok üzüldüm çok...
ne olur dikkatli olalım,ufacık bir dikkatsizlik
canlara mal oluyor...

• Konu Sahibi ayçiçeği
hepinize ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar tabiki ateş düştüğü yeri yakıyor yarın bize iş başı kadının hayatı mahvoldu bitti yaşasa ne olur ölse ne olur 1 erkek evladı var onun için yaşamak zorunda arkadaşlar ne güvenlik şeridinden bahsediyorsunuz bir buçuk aylık eleman acemi ve sigortasıs bakalım fabrika ne halt edicek çok merak ediyorum eşim onlar işlerini hallader diyor ileriki günlerde görücez olan benim arkadaşıma oldu gerisi hikaye

• Konu Sahibi ayçiçeği
Off Fena bi durum..
Allah sabır versin kadıncağıza,gözlerinin önünden nasıl gider ki o görüntü
Çok kötü oldum ya
Allah rahmet eylesin.

• Konu Sahibi ayçiçeği
Canım ya ne kadar korkunç bir durum .Annenin gözü önünde evladını kaybetmesi. Allah sabır versin .Başınız sağolsun .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…