Yavrusunu kaybetti arkadaşım

çok çok üzüldüm
allahım sabır versin
en büyük acıyı gözleri önününde yaşamış birde
o kızımın da mekanı cennet olur inşallah
haklarını da arasın tabi ki
maddiyat önmli değil ama başkalrınn canı yanmasıın
en azından

çiçek gibi ALLAH sabır versin mekanı cennet olsun:KK43:(((

Rabbim ailesine büyük sabırlar versinn .. evlat acısı çok zor Rabbim dayanma gücü versin..:çok üzgünüm:.

Offf ne büyük bir acı .evlat acısı acıların en büyügü bir de gözünün önünde olması nasıl dayanabilir ki bir anne buna. tüylerim diken diken oldu. Allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun.

Rabbim sabır versin. Nasıl dayanılırsa artık bu acıya.:KK43:(

ekmek parası çok üzgünüm diçek bişi yok allah sabır versin aileye ve sizlere

çok üzüldüm yaa ALLAH rahmet eylesin....ailesinede ALLAH sabır versin....

Allah o Anneye sabırlar versin,Annenin psikolsjisini düşünmek istemiyorum evladı gözleri önende.Allah kimseye böyle acı yaşatmasın..

bu olayı internette bir haber sitesinde okumuştum. tüylerim ürpermişti çok üzülmüştüm. şimdi burda annesinin orda olduğunu okuyunca daha kötü oldum. evlat acısı en zor şey. hele ki gözü önünde böyle kötü bir şekilde daha fazla zor. allah rahmet eylesin annesine sabır versin..

bu haberi geçenlerde gazetede okumuş ,çok üzülmüştüm. demek sizin arkadaşınızdı. Allah sabır versin, insan hayatı ne kadar ucuzmuş bir kere daha bu anlaşılıyor. başka canların yanmaması için umarım işverene gerekli yaptırım uygulanır. uygulanır ki herkese de ibret olur. giden gittiğiyle kalmasın artık.

başınız sağolsun ayçiçeği....

17 yaş ... daha hayatının baharı.
ne denebilirki sözlerin tükendiği yer işte..Allah rahmet eylesin,Rabbim annesine sabırların en büyüğünü ihsan eylesin.giden bir kere kalan her gün ölüyor.
Allah kimseye göstermesin dilerim

allah sabırlar versin anneciğinin yüreği nasıl dayansın ,acıların en büyüğü evlat acısı diyolar,allahım bizleri evlatlarımızın acısıyla sınamasın...

Off Allahimmm ne aci Yarabbim ! !
Sabirlar ver Allahim !
Cok aci yaa çokk

offfffffffffffffff tüylerim ürperdiiii
allah kolaylık versinnn sabır versinnn:Saruboceq:

Allah ailesine sabır versin ateş düştüğü yeri yakar

X