Yavru kedi

Merhabanenbeyxa

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2017
20
6
21
Herkese merhaba 2 gün önce yavru bir kedi gördüm ayağında bir parmağı kesilmiş sanırım yada biri üstüne basmış çok kötüydü sardım hergün değiştiriyorum pzt günü veterinere götürmeye düşünüyorum böyle bir olay yaşayan var mı yada ne yapmam gerekli bilgisi olan var mı

Duyarlı davrandığınız için ben de size teşekkür ederim.Sararken herhangi bir ilaç ya da krem kullandınız mı?Kesik yara şeklindeyse baticon sürebilirsiniz.Bence ilk fırsatta veterinere götürseniz.Belediyelerin de veterinerleri oluyor bu arada.

Çok minnoş bir insansınız ya çok iyi yapmışsınız öyle bırakmayarak. enfeksiyon kapmadan veterinere götürmeniz çok iyi olur çabuk kurtlanıyor hayvanların yarası iyi bir temizlenip bakımı yapılır. ben gözünün biri çıkmış kurtlanmış bir kedi bulmuştum çok ufak haldeydi veteriner karga gibi bir şey saldırmış herhalde demişti kafasında da yaralar vardı. çok zor oldu alıştırması feci ürkekti hayvan ama şimdi tosun gibi. iyi bir bakım ve sevgiyle her türlü toparlanır o hayvan da. sokağa ya da barınağa bırakmayın nolur sonrasında da sokaktan sahiplenilen hayvanlar öyle mutlu oluyorlar ki.

Bir yere takmış da olabilir. Baticon ve antibiyotikli merhem kullanıyor musunuz? Bu olası bir mikrop kapmayı engellemiştir diye düşünüyorum. Zaten veterinere götürecekmişssiniz, orada antibiyotik iğnesi yaparlar muhtemelen. İnşallah çabucak iyileşir yavrucak. Size de duyarsız kalmadığınız için çok teşekkürler.

harika bi insansın ya umarım kendin gibi vicdanlı insanlarla karşılaşırsın hayatında. Çok sevindimm :KK36:

X