Yataktaki leke

Ccelik

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Haziran 2017
5.111
12.530
Mutlu sabahlar.

Bu sabah kızımın(2 yaşında) yatağında cevizden biraz büyük kahverengi akıntılar gördüm. 3 tane, üçgen hizasında. Yatağın baş kısmında da çok küçük bi leke var. Deli yattığı için vücudunun her yerine baktım, her yerden gelmiş olabilir diye. Ama yok, hiçbir şey yok.

Uyandığında ağzının kenarında bi siyahlık vardı, uyku sersemi sildim onu hatırlıyorum. Ya kulak, ya ağız diye düşünüyordum. Ağız biraz daha netleşti lekeyle.

Ama ağızdan kahverengi veya kan akmasına sebep olacak bi diş problemi yok. Dişleri gayet sağlıklı, bembeyaz. Diş etlerinde şişlik, kanama yok.

Aklıma böcek yutma ihtimali bile geldi. Ama malum internette çok daha kötü ihtimaller var; kanser gibi...

Hiç yaşayan var mı? Elbette doktora gideceğim ama dünya kadar tetkikle çocuk canından bezecek. Öncesinde az çok bir fikrim olsun istiyorum. Varsa bilgisi olan, şimdiden teşekkür ederim.

Ek: Fotoğraf yorumda.

Güncel; 11.sayfa

Son düzenleme:
Hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Kızım 4 yaşına girecek. Ağız salyası olabilir diyecektim ama bildiğin koyu renkli bi sıvı bu. Çarşafla beraber gidin isterseniz doktora o da görsün mutlaka. Çiş filanda olamaz gibi. İnşallah kötü bişey değildir.

Canim agzindan gelmis galiba.kizim ameliyat oldu bademcik ve bir iki kere böyle akinti oldu onda da . Hemen icinize kurt düsürmeyin kanser falan diye belki yanagini isirmistir.

İnşallah, öğleden sonra randevumuzda.

Çikolata tarzı bir şey yemedi dün hiç. En son meyve yedi. Bende ağzından bu kadar çok gelmesne anlam veremedim. Direk çarşafı götüreceğim.

Bende basite almaya çalışıyorum da, internet varken imkansız. Küçücük çocuk birde, gayet sağlıklı besleniyor. Anlayamadım bir türlü.

Canim agzindan gelmis galiba.kizim ameliyat oldu bademcik ve bir iki kere böyle akinti oldu onda da . Hemen icinize kurt düsürmeyin kanser falan diye belki yanagini isirmistir.
Ağzının içinde hiç yara yok. Diş etleride görünürde iyi. O kadar çok ihtimal değerlendirdim ki...

En son kayısı yiyip yattı. Yaklaşık 1 saat öncesinde kiraz yemişti. Bu kadar lekelenmesine sebep olur mu sizce?

bir kere böyle bir şey anlatmıştı arkadaşım
çilek yiyip yatmış reflü gibi geri gelmiş ağzından salya ile ama fark etmemiş uyurken
sabah kalktığında kan kusuyorum diye koşa koşa doktora gitmiş.
kiraz da aynı şeyi yapabilir gibi geldi bana.
ama zaten doktora gidecekmişsiniz, içiniz rahat olsun..

Hiçbir bilgim yok. Geçmiş olsun demeye geldim. İnşallah bir şeyciği yoktur. Ağzında lokma bekletme huyu var mı? Tükürükle akmıştır belki. Ya da arkadaşların dediği gibi mideden gelen bir şey olabilir. Öyle kanlı, iltihaplı bir şeye benzemiyor, gayet homojen duruyor, o yüzden tehlikeli bir şey gibi görünmedi ama elbette doktora gitmelisiniz. İshal de değildir muhtemelen, o zaman çamaşırı da batardı.

Canim doktora götür hemen kafan da kurma. Ben de öyleyim cünkü. Sana ne desem bos yani en iyisi hemen doktora git kendini daha fazla yiyip bitirme
Çok iyi bi doktorumuz var. Oda öğleden sonra müsait. Başkasınada gitmek istemedim. 4-5 saat daha kuracağım mecbur. Teşekkür ederim yorumunuz için.

Ay inşallah öyle bir şeydir. Bende çok ciddi bir şey olmadığını düşünmek istiyorum.

Yatmadan önce yediklerine bağlı olabileceğini düşündüm ama benolsam çarşafı da alır direk doktorun kapısında biterdim. Gerçi kötü bir şey çıkacağını sanmıyorum. Umarım düşündüğüm gibidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…